Czy Polska awansuje do finału Eurowizji? Kursy od bukmachera forBET.

W czwartek 20 maja w Rotterdamie odbędzie się drugi półfinał konkursu Eurowizji, w którym Rafał Brzozowski powalczy o występ w koncercie finałowym.

Swoją ofertę zakładów na to wydarzenie zaprezentował bukmacher forBET, natomiast patrząc na kursy zaproponowane przez tego legalnego operatora trudno o optymizm. 

Spis treści

Rafał Brzozowski walczy o finał Eurowizji

We wtorek 18 maja obserwowaliśmy pierwszy półfinał tegorocznej edycji. Koncert przyniósł sporo emocji, natomiast podczas głosowania obyło się bez większych niespodzianek i wszyscy faworyci w komplecie zameldowali się w wielkim finale.

W sobotnim koncercie na pewno zobaczymy reprezentantów Litwy, Rosji, Szwecji, Cypru, Norwegii, Belgii, Izraela, Azerbejdżanu, Ukrainy i Malty. Czy dołączy do nich również Rafał Brzozowski z Polski? Swoje zdanie w tej kwestii przedstawili analitycy bukmachera forBET. 

Oferta zakładów od forBET na Eurowizję 2021

No cóż… Powiedzieć, że notowania reprezentanta Polski nie stoją na ten moment najwyżej to nic nie powiedzieć! Wszyscy bukmacherzy internetowi są w tym przypadku zgodni i twierdzą, że awans Brzozowskiego do finału należałoby rozpatrywać w kategoriach sporej niespodzianki.

Przykładowo – bukmacher forBET awans Polaka do koncertu finałowego płaci po kursie 7.00, podczas gdy opcja NIE została wyceniona na 1.08.

Jeszcze więcej można wygrać obstawiając, że Brzozowski okaże się bezkonkurencyjny w czwartkowym półfinale. Faworytem drugiego koncertu są Włochy po kursie 3.25, natomiast obstawiając w forBET triumf Polaka można pomnożyć swój depozyt po kursie… 1001.00!!! 

Dołącz do forBET i zgarnij trzy bonusy na start

Gracze, których specjalnością są zakłady na Eurowizję (a wiemy, że takich wśród Was nie brakuje) powinni dołączyć do grona klientów legalnego bukmachera forBET. Nie tylko dlatego, że oferta zakładów przygotowana na to wydarzenie przez forBET jest bardzo solidna i każdy z Was bez problemu odnajdzie w niej coś dla siebie, ale również z powodu promocji na start od tego bukmachera.

Każdy bowiem gracz, który w trakcie rejestracji nowego konta wykorzysta nasz specjalny forBET kod promocyjny o treści SPRYCIARZ otrzyma bardzo atrakcyjny pakiet promocji powitalnych:

  • forBET bonus 100% od pierwszego depozytu 2050 zł
  • Zakład bez ryzyka 100 zł
  • Bonus od drugiego depozytu MaxiZysk 200 zł

Łączna kwota darmowych środków do zgarnięcia na start z naszym kodem promocyjnym forBET to aż 2350 zł, zaś więcej informacji o tym i pozostałych bonusach znajduje się na stronie legalnego bukmachera forBET.

forBET zakłady bukmacherskie

, ,

Spodobał Ci się zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103