Darmowy FREEBET na 25 PLN u bukmachera STS

Darmowy FREEBET na 25 PLN u bukmachera STS

Darmowy zakład jest najbardziej atrakcyjną formą bonusu, jaką można otrzymać u legalnych bukmacherów. STS kusi nowych klientów bezpłatnym kuponem za stawkę 25 złotych. Jak go otrzymać?

Darmowe zakłady u legalnych bukmacherów

Konkurencja na rynku bukmacherów robi się coraz bardziej większa. Nowe firmy wchodzące do stawki muszą kusić potencjalnych klientów atrakcyjnymi bonusami za założenie konta.

Starzy wyjadacze nie mogą być bierni i również walczą o klientelę ze “świeżakami” nie obytymi w stawce. Wśród nich jest również największy bukmacher na polskim rynku – STS. Katowicka firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i oferuje darmowy zakład za założenie konta.

Jak dostać freebet w STS na 25 PLN?

Darmowy zakład u legalnego bukmachera STS mogą dostać wyłącznie nowi klienci, którzy dopiero co zakładają konto. W trakcie rejestracji w polu “kod promocyjny” należy wpisać kod: PEWNE25. Po udanej rejestracji i weryfikacji konta, gracz otrzymuje możliwość zagrania darmowego kuponu za 25PLN. Promocja łączy się z bonusem powitalnym 1200 PLN. Aby móc wypłacić kwotę bonusową, trzeba ją trzykrotnie obrócić  z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91.

Legalni bukmacherzy, Promocje bukmacherskie, STS zakłady bukmacherskie

, , ,

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:

słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.