Derby Mediolanu w Serie A

Derby Mediolanu w Serie A

15 stycznia, niedziela, godz. 20:45. Nie jest to mecz o prymat w Serie A, bo choć AC Milan przewodzi tabeli to rywal zza miedzy jest dopiero piąty z ośmioma (aż!) punktami straty.

Ale derby to derby i zdarzyć może się wszystko. Tym bardziej, że Inter w ostatniej kolejce rozgromił Parmę 5:0 i była to dla niego już piąta wygrana z rzędu (ostatnia taka passa miała miejsce za kadencji José Mourinho!).

AC Milan też wygrał, choć nie tak imponująco – 2:0 z Atalantą Bergamo i utrzymał prowadzenie w tabeli tylko dzięki lepszej różnicy bramek. Kto będzie lepszy w bezpośrednim starciu?

Bukmacher Milenium oferuje bonus startowy od pierwszego depozytu nowych graczy w wysokości 100 PLN. Milenium to wiele bardzo dobrych bonusów, odbierz Milenium bonus 100 PLN w sportach a następnie w pokerze i Milenium bonus – €100.

Zdaniem bukmacherów Milenium typy prezentują się następująco: AC Milan (2.10 – czyli 2.1 złote wygrane za 1 złoty postawiony w wygranym zakładzie na Milenium bonus), remis (3.30), Inter Mediolan (3.40). Włoska prasa przypomina, że derby właściwie już się zaczęły: od buńczucznych wypowiedzi oraz… podchodów pod Carlosa Teveza, który pewnie opuści Manchester City i przeniesie się do Mediolanu.

Pytanie tylko, czy Inter podbierze piłkarza właśnie Milanowi. W tej samej kolejce dziewiąta Fiorentina (1.45) z Arturem Borucem w bramce łatwo wygra z ostatnim w tabeli Lecce (8.00).

Derby Mediolanu w Serie A

Liga włoska, Piłka nożna

, , , , , ,

Spodobał Ci się zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:

słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Skuteczne obstawianie zakładów bukmacherskich nie jest takie proste jakie wydaje się wielu początkującym typerom. Aby zarabiać pieniądze na obstawianiu typów zakładów sportowych musisz grać najlepsze typy bukmacherskie po wysokich kursach u sprawdzonych bukmacherów.

W typowaniu zakładów liczy się nie tylko znajomość dyscypliny sportowej ale również znajomość aktualnej sytuacji w zespole oraz aktualnej sytuacji ligowej, turniejowej. Sportowi eksperci portalu darmowa-kasa.pl publikują starannie wyselekcjonowane, darmowe profesjonalne typy na piłkę nożną, tenis, siatkówkę, boks oraz wiele innych dyscyplin.

Obstawiaj typy bukmacherskie doświadczonych ekspertów sportowych portalu darmowa-kasa.pl i zyskaj przewagę nad bukmacherami! Dzięki naszym typom zakłady bukmacherskie online przyniosą Ci oczekiwane zyski!