Dodatkowy bonus na start od bukmachera Fortuna

Promocja zarówno dla nowych klientów, jak i graczy, którzy posiadają już konto w Fortunie, natomiast jeszcze nigdy nie wpłacili depozytu u tego bukmachera. 

Wpłać swój pierwszy depozyt w Fortunie w dniach 9-11 marzec 2021, a otrzymasz dodatkowy bonus od pierwszej wpłaty 30 zł. 

Spis treści

Bonus powitalny od bukmachera Fortuna

Bonus powitalny dla nowych klientów legalnego bukmachera Fortuna już teraz wygląda bardzo przyzwoicie. Gracze, którzy zarejestrują nowe konto w tym serwisie mogą liczyć na następujące promocje na start:

  • Bonus 100% od pierwszego depozytu 2000 zł
  • Zakład bez ryzyka 200 zł
  • Freebet bonus bez depozytu 20 zł

Przez najbliższe trzy dni nowi klienci Fortuny mogą również zgarnąć czwarty bonus. Oto szczegóły specjalnej promocji powitalnej od tego legalnego bukmachera.

Dodatkowe 30 zł za pierwszy depozyt w Fortunie

Z tej promocji mogą skorzystać zarówno nowi klienci Fortuny, jak również gracze, którzy do dnia 09.03.2021 nie wpłacili jeszcze żadnego depozytu u tego bukmachera.

Aby otrzymać dodatkowe środki bonusowe należy w dniach 9-11 marzec 2021 wpłacić pierwszy depozyt w Fortunie na kwotę nie niższą od 30 zł. Bukmacher automatycznie podaruje graczowi darmowy bonus 30 zł w formie punktów FKP, za które można obstawić dowolne wydarzenie z oferty zakładów przedmeczowych, jak i na żywo.

Regulamin bonusu powitalnego Fortuna

Maksymalna kwota darmowych środków bonusowych w ramach tej promocji to 30 zł. Bonus pojawi się na koncie gracza do 24 godzin po pierwszym depozycie i musi być zaakceptowany w ciągu 7 dni, inaczej przepadnie bezpowrotnie.

 

Z promocji można skorzystać zarówno na tradycyjnej wersji strony, jak i poprzez aplikację mobilną Fortuna. Każdy klient tego bukmachera może zgarnąć w ramach tej promocji tylko jeden bonus 30 zł. Promocja łączy się z pozostałymi bonusami powitalnymi od bukmachera Fortuna.

Fortuna zakłady bukmacherskie, Legalni bukmacherzy

, , , , , , , , ,

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.