E-sportowy konkurs typerów od bukmachera forBET

Dołącz do najnowszej promocji od legalnego bukmachera forBET, obstawiaj w kwietniu dowolne wydarzenia e-sportowe z oferty zakładów tego serwisu i walcz o fantastyczne nagrody w konkursie typerów. 

W puli nagród są znakomite fotele gamingowe IMBA Warlock oraz bonusy w gotówce, zaś łącznie nagrodzonych zostanie 25 najlepszych typerów. 

Spis treści

Ranking e-sportowy od bukmachera forBET

Nie jest tajemnicą, że legalny bukmacher forBET bardzo mocno stawia na e-sporty, zaś oferta zakładów dotycząca najważniejszych rozgrywek i turniejów sportów elektronicznych pęka w szwach.

To nie wszystkie niespodzianki jakie forBET oferuje swoim klientom, których specjalnością są zakłady na e-sporty. Sprawdźcie warunki najnowszej promocji od tego legalnego bukmachera, dołączcie do konkursu typerów i grajcie o fantastyczne nagrody.

Wygraj fotel gamingowy w konkursie typerów forBET

Zasady tej promocji nie należą do przesadnie skomplikowanych. Aby mieć szansę na gamingowy fotel IMBA Warlock oraz mnóstwo bonusów pieniężnych należy zalogować się na swoje konto gracza w forBET (lub zarejestrować nowe, jeśli ktoś takowego nie posiada) i w dniach 1-25 kwiecień obstawiać dowolne wydarzenia e-sportowe z oferty zakładów bukmachera forBET.

W promocji udział biorą wielokrotne kupony AKO z min. 3 zdarzeniami po kursie min. 1.30, z których przynajmniej jedno dotyczy dowolnego wydarzenia e-sportowe z oferty forbet (CS:GO, LoL, Dota 2, Arena of Valor, Valorant, Starcraf ll, King of Glory, Rocket League, Warcraft 3 i/lub Rainbow Six).

Jak zgarnąć znakomite bonusy z puli nagród od forBET?

Na koniec promocji bukmacher rozda bonusy z fantastycznej puli nagród wśród 25 najlepszych typerów. Główna nagroda to fotel gamingowy IMBA Warlcok oraz bonus 2000 zł, zaś w sumie fotele otrzyma 5 najskuteczniejszych graczy.

Nagrody będą przyznawane według następującego klucza – im wyższa stawka kuponu, tym więcej punktów do rankingu typerów. Oczywiście zwycięskie kupony będą miały nieco lepszy przelicznik od zakładów przegranych, jednak i te będą zaliczały się do punktacji. 

W promocji udział biorą zarówno zakłady przedmeczowe, jak i na żywo, zaś łącznie fotele gamingowe IMBA Warlock oraz bonusy pieniężne od bukmachera forBET zgarnie 25 najlepszych graczy.

Jak odebrać bonusy w konkursie typerów forBET?

Bukmacher forBET poinformuje zwycięzców drogą mailową w ciągu 48 godzin od momentu zakończenia promocji. Jeśli gracz nie potwierdzi chęci odbioru bonusu, wówczas nagroda przejdzie na konto następnego gracza w rankingu typerów. 

Fotelów gamingowych nie można zamieniać na bonusy w gotówce, zaś żeby móc wypłacić darmowe środki gracz musi obrócić bonusem 4x po kursie min. 2.00 dla pojedynczych zakładów single oraz kursie min. pojedynczego typu na wielokrotnym kuponie AKO na poziomie 1.20. Czas na dokonanie obrotu bonusem to maksymalnie 14 dni.

forBET zakłady bukmacherskie, Legalni bukmacherzy

, , ,

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.