Ekstraklasa bonus od bukmachera Superbet

Niespodzianka od legalnego bukmachera Superbet dla wszystkich graczy, których specjalnością jest obstawiania wydarzeń związanych z polską Ekstraklasą. 

Dołącz do najnowszej promocji od tego bukmachera i niezależnie od wyników na kuponie zgarnij darmowy bonus 50 zł po każdej kolejce Ekstraklasy. 

Spis treści

Obstawiaj Ekstraklasę i zgarnij darmowy bonus

Można narzekać na poziom niektórych meczów w naszej Ekstraklasie, ale i tak ją kochamy. Bo nasza, polska.

Doskonale widać to chociażby po statystykach dotyczących najchętniej obstawianych wydarzeń z oferty zakładów każdego legalnego bukmachera, gdzie polska liga od lat zajmuje czołowe miejsca. 

Od teraz na każdego gracza obstawiającego mecze polskiej Ekstraklasy na stronie legalnego bukmachera Superbet czeka prawdziwa niespodzianka.

Co tydzień 50 zł dla typerów obstawiających polską ligę

Regulamin tej promocji od legalnego bukmachera Superbet nie należy do przesadnie skomplikowanych. Wszystko co trzeba zrobić, to postawić dowolny pojedynczy zakład single po kursie min. 1.40 lub wielokrotny kupon AKO z min. 1 typem na mecz Ekstraklasy po kursie min. 1.40, pamiętając przy tym, aby łączna kwota stawek nie była mniejsza od 300 zł.

Za każdym razem kiedy spełnisz te warunki regulaminu, niezależnie od wyników na kuponach otrzymasz darmowy bonus 50 zł. Każdy klient bukmachera Superbet może zgarnąć jeden taki bonus po każdej kolejce Ekstraklasy.

Jak wypłacić bonus od Superbet?

Darmowe środki bonusowe pojawią się na koncie gracza do 48 godzin po zakończeniu każdej kolejki Ekstraklasy. Wówczas gracz ma 3 dni na zaakceptowanie bonusu, a następnie 7 dni na dokonanie obrotu bonusem.

Bonus należy obrócić 3x na pojedynczych zakładach single z kursem min. 1.80 lub na wielokrotnych kuponach AKO z min. kursem każdej selekcji 1.40 i min. kursem łącznym całego kuponu 1.80. Do obrotu bonusem zaliczają się zarówno zakłady z oferty przedmeczowej, jak i typy live.

Legalni bukmacherzy, Superbet zakłady bukmacherskie

, , , , , , , , ,

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.