Eliminacje do Euro 2012, 11 października

Eliminacje do Euro 2012, 11 października

Na kolejkę przed zakończeniem eliminacji do ME w piłce nożnej jasne jest już sporo, ale trochę zagadek pozostało.

Walka toczy się zarówno o pierwsze miejsca premiowane bezpośrednim awansem, jak i drugie lokaty nagradzane grą w barażach – w tej stawce liczy się jeszcze aż 16 drużyn! Oto jak wygląda sytuacja w poszczególnych grupach i szanse kandydatów zdaniem bukmacherów.

Grupa A: O baraże biją się Belgia (15 pkt) i Turcja (14). W lepszej sytuacji wydaje się być Turcja (1.11 – czyli 1.11 złotego za 1 złoty postawiony w wygranym zakładzie), bo podejmuje u siebie Azerbejdżan (19.50). Belgowie (7.75) jadą zaś do pewnych już awansu Niemców (1.35).

Grupa B: Liderująca Rosja (1.01) nie może nie zwyciężyć Andory (51.00), a do wygrania grupy i awansu na Euro 2012 wystarczy jej remis. Losy drugiego miejsca rozstrzygną się między Irlandią (18) i Armenią (17), które zagrają ze sobą. Typy wyglądają tak: Irlandia (1.60), Armenia (5.00).

Grupa C: Włosi już awansowali na Euro 2012. O baraże walczą jeszcze Estonia (16) i Serbia (15). To znaczy Estończycy już nie walczą, przynajmniej na boisku, bo w tej kolejce nie grają. Serbowie (1.67) zmierzą się zaś ze Słowenią (5.00), do zajęcia drugiego miejsca wystarczy im jeden punkt.

Grupa D: Wielkie emocje, bo kwestia awansu i/lub gry w barażach rozstrzygnie się w bezpośrednim pojedynku w Paryżu między Francją (20) i Bośnią Hercegowiną (19). Bukmacherzy stawiają jednak na Francję (1.50) kosztem Bośni i Hercegowiny (6.25), której zostanie play-off.

Grupa E: Tutaj wszystko jest już jasne: Holandia wywalczyła awans, Szwecja zaś – przepustkę do baraży. Co ciekawe na zakończenie eliminacji obie ekipy zagrają ze sobą: będzie więc bardzo emocjonująco, ale gospodarze Szwedzi (2.65) jednak ulegną gościom z Holandii (2.50).

Grupa F: Prowadzi Grecja (21) przed Chorwacją (19), ale różnica jest do zniwelowania. Grecy (1.70) grają na wyjeździe z Gruzinami (5.50), Chorwaci (1.12) u siebie podejmują Łotwę (21.00). Grekom do awansu wystarczy remis, Chorwaci muszą wygrać i liczyć na zwycięstwo Gruzinów.

Grupa G: Również wszystko jasne: Anglia (awans), Czarnogóra (baraż). Anglia już nie gra, analizuje czerwoną kartkę Wayne’a Rooneya i swoje szanse na Euro 2012, a na pożegnanie Czarnogóra (4.75) przegra ze Szwajcarią (1.72), co nie będzie miało jednak wpływu na kolejność.

Grupa H: Prowadzą Portugalia (16) i Dania (16), co już wróży napięcie do ostatniego gwizdka. Tym bardziej, że to kolejny mecz o wszystko między zainteresowanymi: Dania (3.20), Portugalia (2.50). Uwaga: gospodarze muszą wygrać i to wysoko, by wyprzedzić rywali.

Grupa I: O drugie miejsce walczą jeszcze Szkocja (11) i Czechy (10). Szkoci (21.00) jadą do Madrytu na starcie z faworyzowaną Hiszpanią (1.12 – od dawna awans ma już w kieszeni). Czesi (1.55) mają chyba nieco łatwiejsze zadanie, bo wybierają się na Litwę (6.25).

Eliminacje do Euro 2012, 11 października

Typy i analizy

Gdzie najlepiej obstawić?

W internecie dostępnych jest wielu bukmacherów, jednak tych godnych polecenia jest na prawdę niewielu. Dobry bukmacher powinien posiadać nieposzlakowaną opinię, wysokie kursy, szeroką ofertę zakładów oraz atrakcyjny bonus startowy. Wszystkie te cechy posiadają polecani przez nas bukmacherzy:Fortuna, eTOTO, Beetfan, TOTALbet.O tych, oraz innych bukmacherach możesz przeczytać w naszym serwisie.

Spodobał Ci się ten typ? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.