eTOTO bonus 1000 PLN + 20 bez depozytu

eTOTO bonus 1000 PLN + 20 bez depozytu

eTOTO to legalny polski bukmacher. Posiada naziemne placówki do obstawiania zakładów oraz umożliwia obstawianie przez internet.

Nowym graczom bukmacher eTOTO oferuje trzy bonusy powitalne w tamach promocji PROMO1000+20, dzięki którym łącznie zyskać można nawet 1020 PLN:

  • Bonus za rejestracje konta – darmowy zakład 20 PLN w mobilnej aplikacji
  • Bonus od pierwszego depozytu – 200% do kwoty 100 PLN.
  • Bonus od drugiego depozytu – 100% do 900 PLN

Warunkiem do otrzymania bonusów jest rejestracja konta w eTOTO z kodem bonusowym „ETOTO20FREE” i złożenie dwóch depozytów.

Bonus w eTOTO krok po kroku:

  1. Przejdź na stronę eTOTO i zarejestruj się wprowadzając kod: ETOTO20FREE
  2. Otrzymasz darmowy zakład 20 PLN do wykorzystania w mobilnej aplikacji w przeciągu 30 dni (kupon kombi z minimum 3 zdarzeniami z minimalnym kursem 2.20)
  3. Wpłać na konto 50 PLN, a otrzymasz bonus 100 PLN
  4. Dokonaj kolejnej wpłaty (max 900 PLN), a otrzymasz 100% bonus

Darmowy zakład nie podlega warunkom obrotu. Należy pamiętać, że do końcowej wygranej nie jest wliczana jego stawka.

Bonusy od depozytu podlegają warunkom obrotu. W obu przypadkach należy dokonać czterokrotnego obrotu depozytem i bonusem w przeciągu 30 dni od momentu uzyskania bonusu.

Warunki zakładu liczącego się do obrotu: przedmeczowy/live | min. kurs zakładu 2.20 | rozliczony – do obrotu nie liczą się anulowane zakłady

eTOTO bonus 1000 PLN + 20 bez depozytu

Legalni bukmacherzy, Promocje bukmacherskie

, , , , , , ,

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:

słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.