ETOTO potraja pierwszy depozyt

ETOTO potraja pierwszy depozyt

Legalny bukmacher ETOTO potraja dla nowych klientów pierwszy depozyt! To jedyna taka oferta na polskim rynku. Jak otrzymać bonus X3 oraz w jaki sposób go obrócić?

Bukmacher ETOTO potraja bonusy

Bukmacher ETOTO to jeden z najbardziej aktywnych bukmacherów w polskiej stawce. Firmę reklamują najlepsi dziennikarze w Polsce, na czele z Mateuszem Borkiem oraz Tomaszem Smokowskim. ETOTO stara się przyciągać nowych klientów do założenia konta, oferując przy tym bardzo atrakcyjny bonus w postaci potrojenia pierwszego depozytu.

Jak to wygląda w praktyce? Jeśli nowy gracz wpłaci pierwszy depozyt o wartości 100 złotych, otrzyma w bonusie kolejne 200 złotych. Łączna wartość pieniędzy przeznaczona na zakłady wyniesie zatem 300 złotych.

Aby otrzymać potrójny bonus, trzeba wyłącznie zarejestrować oraz zweryfikować konto u bukmachera ETOTO.

Jak wypłacić bonus w ETOTO?

Aby móc wypłacić bonus, trzeba obrócić bonus i spełnić warunki narzucone przez bukmachera. Całość trzeba czterokrotnie obrócić na zdarzeniach pojedynczych lub wielokrotnych, których kurs wynosi 2.20. Każde pojedyncze zdarzenie na kuponie AKO musi wynieść minimum 1.50.

eTOTO, Legalni bukmacherzy

, , , , , ,

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:

słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.