Bukmacher eTOTO

ocena darmowa-kasa.pl 4/6
Bukmacher eTOTO

eTOTO to polski legalny bukmacher założony w 2011 roku z bonusem powitalnym 1020 PLN. Posiada na terenie naszego kraju znajduje się 17 punktów naziemnych a od około trzech lat E-toto oferuje też możliwość typowania przez internet.

E-toto to jeden z młodszych stażem polskich bukmacherów i na razie nie zdobył jeszcze szerokiej popularności wśród typerów.

W gronie ambasadorów posiada m.in. Mateusza Borka i Tomasza Hajto. Przysłowiowy kop dla eTOTO, to nowelizacja ustawy hazardowej z 2017 roku. Od tamtej pory, gdy polskie rynek jasno został zdefiniowany na legalnych i nielegalnych bukmacherów, eTOTO dynamicznie się rozwija.

To co charakteryzuje tego bukmachera na tle innych legalnych firm na naszym rynku to możliwość negocjacji kursów danego zdarzenia.

Bonusy i promocje w eTOTO

Każdy nowy gracz może w eTOTO liczyć na bonus powitalny w wysokości 1000 PLN od depozytu oraz 20 PLN bez depozytu.

Bonus 5+

W promocji 5+ Etoto oferuje nam zwiększenie wygranych w zakładach akumulowanych. Stawiając minimum 5 spotkań oznaczonych logo Pięć+ otrzymamy procent bonusowy. Do promocji kwalifikują się wszystkie zakłady, których kurs wynosi minimum 1,20. Im więcej zdarzeń tym wyższa wygrana:

  • 5 zdarzeń – 5%
  • 6 zdarzeń – 10%
  • 7 zdarzeń – 15%
  • 14 zdarzeń i więcej – 50%

Posiadając maksymalnie trzy zdarzenia na kuponie i grając za minimum 500 zł mamy możliwość negocjacji kursu z pracownikiem E-toto.

WPŁATY I WYPŁATY

Konto u bukmachera można doładować za pomocą pośrednika szybkich przelewów internetowych Przelewy24, jest to jedyna metoda płatności dostępna w eToto. Minimalna kwota wpłaty to 1 zł a za transfery nie są pobierane żadne prowizje.

Opinia o eTOTO

Etoto, choć wykonał wielki postęp względem poprzednich lat, wciąż ma wiele do poprawy. Chodzi tu o wprowadzenie  dodatkowych możliwości w zakładach np. funkcji Cash-Out, przygotowania aplikacji dla systemów iOS czy udostępnianie transmisji live. To komponenty, które występują u czołowych bukmacherów w Polsce. Jeśli Etoto chce dołączyć do tego grona, to powinien zaoferować jakość, którą przedstawiają jego znani ambasadorzy.

Bukmacher eTOTO

eTOTO, Legalni bukmacherzy

, , , , , ,

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:

słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.