ETOTOMANIA trwa! Jak otrzymać nagrody od bukmachera?

ETOTOMANIA trwa! Jak otrzymać nagrody od bukmachera?

ETOTO kontynuuje swoją promocję, dzięki której jest możliwość zgarnięcia atrakcyjnych bonusów. Klient zdobywa punkty a później może je wymienić na darmowe zakłady lub kuszące bonusy. 

Czym jest ETOTOMANIA?

To nic innego, jak program lojalnościowy. Bukmacher ETOTO wynagradza swoich najbardziej aktywnych klientów, którzy dzięki intensywnemu działaniu na stronie otrzymują specjalne punkty promocyjne. „Im więcej dajesz od siebie, tym więcej my dajemy Tobie” – tak bukmacher reklamuje swoją długofalową promocję.

Jak zdobywać punkty w ETOTOMANII?

Punkty otrzymuje się za postawienie oraz rozliczenie zakładów. Im wyższy kurs znajduje się na rozliczonym kuponie, tym więcej punktów zostanie przypisanych do konta. Patrząc na tabelę punktacyjną, za przedział kursowy od 1.50 do 1.99, współczynnik wynosi 1, czyli za każde 5 złotych postawionych na kuponie zostanie przyznany 1 punkt lojalnościowy.

Za przedział kursowy 2.00 – 2.99 współczynnik punktowy wynosi już równe 2, czyli za kupon o wartości 5 złotych do konta zostaną dodane 2 punkty lojalnościowe. Współczynnik punktowy sukcesywnie wzrasta wraz z większym przedziałem kursowym

Co można otrzymać od bukmachera ETOTO?

W zależności ile gracz uzbierał punktów, bukmacher automatycznie przypisze konto do jednego z trzech poziomów – brązowego, srebrnego lub złotego. Rzecz jasna najmniej wartościowe nagrody znajdują się w poziomie brązowym, najbardziej atrakcyjnie można otrzymać rzecz jasna na najwyższym, złotym pakiecie.

Wygrane każdego dnia się zmieniają i codziennie jest inny wybór nagrody. Najczęściej są to dodatkowe bonusy na konto głowne o różnej wartości dla każdego z poziomu. Gracz może otrzymać także darmowy zakład o różnych wielkościach. Niektóre nagrody niosą ze sobą nawet dodatkowe punkty lojalnościowe do ETOTOMANII.

eTOTO zakłady bukmacherskie, Legalni bukmacherzy, Promocje bukmacherskie

, , , ,

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:

słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.