Euro 2012 – typy grupa A

Euro 2012 – typy grupa A

Nasza reprezentacja nie mogła wymarzyć sobie lepszej grupy niż ta, w której się znaleźli. W składzie z Rosją, Czechami i Grecją powalczą o awans do kolejnej rundy.

Również terminarz świetnie się nam ułożył, ponieważ pierwszy mecz zagramy z Grecją, która ewidentnie jest do ogrania przez naszych, następnie Rosją i prawdopodobnie decydujący mecz z Czechami, który również się do ogarnięcia.

Przede wszystkim żeby mieć o czym marzyc koniecznie trzeba wygrać z Grekami, nie ma innej opcji. W analizie zakładów bukmacherskich meczu Polska – Grecja pisaliśmy co nieco o jednej i drugiej drużynie. Każdy wie, że w Grecji źle się dzieje, atmosfera jest napięta i burzliwa. Mamy świetny bilans spotkań z nimi na własnych boiskach, gdzie wygraliśmy wszystkie cztery mecze.

Według nas Grecja to zdecydowany kandydat do ostatniego miejsca w grupie. Dalej zagramy z Rosją, która w naszym odczuciu sporo może namieszać na tej imprezie. Nie wykluczamy nawet opcji powtórzenia rezultatu z Euro 2008, gdzie doszli do półfinały pokonując choćby Holandię. Odpadli dopiero z Hiszpanią, późniejszym tryumfatorem imprezy przegrywając 3:0. Zdecydowanie mają kim postraszyć, bez wątpienia bardzo mocna ekipa, która naszym zdaniem wygra tą grupę.

Dalej zagramy z Czechami, obecnie drużyna tylko nie co lepszego pokroju niż Grecja. Oczywiście nie można ich lekceważyć, ale porównując oba składy absolutnie są do ogrania. Nie ma wątpliwości, że najtrudniej będzie przejść ostoję bramki, gwiazdę Chelsea Londyn Petra Cecha. Również w bardzo dobrej formie są Rosicky czy Necid z CSKA.

Kończąc, naszym zdaniem Polska koniecznie musi wyjść z tej grupy, skoro los nam sprzyja i trafiliśmy na takich rywali, to musimy pomóc szczęściu. Jak wcześniej wspomnieliśmy nasi wschodni sąsiedzi poza zasięgiem pozostałych drużyn, ale pozostałe dwie jak najbardziej do ogrania. Bardzo istotny mecz będzie ten pierwszy z Grekami, jeśli wygramy, to może być już tylko lepiej i ćwierćfinał będzie na wyciągnięcie ręki. Trio z Dortmundu jeśli podtrzyma życiową formę, to z pomocą reszty graczy wywalczy awans.

Zakłady bukmacherskie Euro 2012 grupa A

Polecamy zatem zakład, że z grupy A wyjdą zespoły Rosji i Polski, kurs 3.30 jest według nas bardzo satysfakcjonujący. Rosjanie, to nasi pewniacy grupowi, a Polskę stać na dobre występy i awans do ćwierćfinału. Z kolei pewniakiem z tej grupy jest awans Rosji w forbet po kursie 1.45, świetny typ do dubla długoterminowego. Zaś z drugiej strony, jeśli ktoś chce ryzykować, proponujemy awans Rosji z pierwszego miejsca i Polski z drugiego. Kurs wzrasta nam wtedy do 5, a prawdopodobieństwo bardzo duże.

  • Rosja i Polska awansują do ćwierćfinałów, kurs 3.30 w Totolotek
  • Rosja awansuje do ćwierćfinałów, kurs 1.45 w Totolotek
  • Rosja wygra grupę, kurs 2.50 w Totolotek
  • Rosja awansuje do ćwierćfinałów z pierwszego miejsca a Polska z drugiego, kurs 5.00 w eTOTO

Kursy na zwycięzcę grupy A

FortunaeTOTOFortunaforBETPaddy PowerTOTALbet
Rosja2.502.402.352.452.372.45
Polska3.503.753.753.603.753.70
Czechy5.004.504.754.654.754.20
Grecja5.005.005.505.655.505.00
Bonus startowy200 zł£25150 zł100 zł£25 800 zł

Euro 2012

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:

słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.