FC Barcelona – Real Madryt

FC Barcelona – Real Madryt

Na taki mecz czeka się cały rok. Poprzednie El Clasico odbyło się co prawda jesienią, ale teraz walka toczy się nie tylko o zwyczajowy prestiż, ale – poniekąd – także o mistrzostwo Hiszpanii. Starcie FC Barcelony i Realu Madryt, zaplanowane na sobotę 21 kwietnia o 20, można obejrzeć na forbet!

Do końca sezonu pozostały cztery kolejki, póki co liderem jest Real Madryt mający cztery punkty przewagi nad drugą w tabeli FC Barceloną. Zdaniem bukmacherów forbet po sobotnim meczu różnica może zostać zniwelowana. Ich typy? FC Barcelona (1.70 – 1.7 PLN za 1 PLN postawiony w wygranym zakładzie na Fortuna), remis (4.00), Real Madryt (4.33). Różnica we wskazaniach jest więc wyraźna, chociaż – co ciekawe – najbardziej prawdopodobnym wynikiem jest 1:1 (7.50). Dalej w zestawieniu 1:0 (8.25), 2:1 (8.25), 2:0 (9.00) i 0:0 (10.00). Choć akurat ten ostatni wynik jest mało prawdopodobny, bo bramki w tym meczu paść muszą. Czy FC Barcelona strzeli bramkę? Tak (1.12), Nie (5.25). Czy Real Madryt strzeli bramkę? Tak(1.44), Nie (2.60).

Pytanie o bramki nie jest bezzasadne. W końcu od jakiegoś czasu El Clasico to także licytacja snajperów obu drużyn: Lionela Messiego z FC Barcelony i Cristiano Ronaldo z Realu Madryt – obaj mają już po 41 bramek w tym sezonie! Ciekawe, że idealny remis panuje też w tabeli wszechczasów, z której wynika, że FC Barcelona i Real Madryt rozegrały do tej pory 217 spotkań, z czego jedni i drudzy wygrali po 86, a w 45 spotkaniach padł remis. Kto będzie się cieszył w sobotę? Do zobaczenia na forbet.

Sobota, 21 kwietnia, godz. 20:00: FC Barcelona (1.70), remis (4.00), Real Madryt (4.33).

FC Barcelona – Real Madryt

Liga hiszpańska, Piłka nożna

Spodobał Ci się zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:

słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Skuteczne obstawianie zakładów bukmacherskich nie jest takie proste jakie wydaje się wielu początkującym typerom. Aby zarabiać pieniądze na obstawianiu typów zakładów sportowych musisz grać najlepsze typy bukmacherskie po wysokich kursach u sprawdzonych bukmacherów.

W typowaniu zakładów liczy się nie tylko znajomość dyscypliny sportowej ale również znajomość aktualnej sytuacji w zespole oraz aktualnej sytuacji ligowej, turniejowej. Sportowi eksperci portalu darmowa-kasa.pl publikują starannie wyselekcjonowane, darmowe profesjonalne typy na piłkę nożną, tenis, siatkówkę, boks oraz wiele innych dyscyplin.

Obstawiaj typy bukmacherskie doświadczonych ekspertów sportowych portalu darmowa-kasa.pl i zyskaj przewagę nad bukmacherami! Dzięki naszym typom zakłady bukmacherskie online przyniosą Ci oczekiwane zyski!