forBET z nowym bonusem powitalnym

forBET z nowym bonusem powitalnym

Legalny bukmacher forBET przygotował dla swoich nowych klientów odświeżoną wersję pakietu powitalnego. Co można otrzymać w ramach założenia konta?

Wyścig o klientów trwa. Nowi, legalni bukmacherzy rosną jak grzyby po deszczu, rynek jest coraz bardziej ścisły i firmy muszą walczyć o nowych graczy. Największą zachętą do założenia konta są bonusy powitalne, forBET postanowił odświeżyć swój pakiet startowych gratyfikacji dla osób zakładających konta.

Spis treści

Bonusy od dwóch pierwszych depozytów

Nowy klient od pierwszej wpłaty na konto może otrzymać bonus 100% aż do kwoty 2000 PLN. Aby móc w pełni korzystać z bonusowych środków, trzeba je obrócić minimum dwa razy po minimalnym kursie AKO wynoszącym 2.50.

Przy drugim depozycie klient otrzymuje wpłatę „MaxiZysk” do 200 PLN, która może powiększyć zysk z wygranej. Warunkiem bonusu jest obrót AKO z minimum trzema zdarzeniami na kuponie, kurs minimalny pojedynczego zdarzenia musi wynieść minimum 1.40.

Gra bez podatku

To jedna z najbardziej kuszących opcji, którą legalny bukmacher forBet chce zachęcić potencjalnych graczy do swojej oferty. Klienci od momentu założenia konta mogą przez 14 dni obstawiać bez odprowadzania podatku. Pełną należność przez ten okres pokrywa bukmacher.

Są jednak warunki. Aby kupon był liczony do promocyjnej oferty, muszą się na nim znajdować minimum trzy zdarzenia, o minimalnym kursie 1.30 każdego ze zdarzeń.

Jak otrzymać bonus od bukmacher forBet?

To bardzo proste, zasady są praktycznie te same co u innych firm bukmacherskich dostępnych na polskim rynku. Pakiet powitalny jest automatycznie przypisany do konta od momentu rejestracji, nie trzeba wpisywać żadnych kodów promocyjnych oraz w trakcie rejestracji zaznaczać dodatkowych opcji.

Tuż po założeniu konta klient może grać bez podatku przez okres 14 dni, natomiast bonusy od dwóch pierwszych depozytów są automatycznie przypisywane do konta.

Opinia o bonusie forBET

Wydaje się, że oferta pakietu startowego bukmachera forBet jest jedną z najciekawszych, dostępnych na rynku. Najbardziej kusząca jest opcja grania bez podatku przez dwa tygodnie, pozwala to na wygrywanie większych sum. Zasady obrotu bonusowych kwot od depozytów również nie są również trudne do realizacji.

forBET zakłady bukmacherskie, Legalni bukmacherzy, Promocje bukmacherskie

,

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.