Bonus powitalny 2230 PLN w Fortuna

Bonus powitalny 2230 PLN w Fortuna

Fortuna to czołowy bukmacher dla Polaków. Posiada zezwolenie Ministra Finansów RP na organizowanie zakładów bukmacherskich i działa na rynku polskim w pełni legalnie.

Bukmacher Fortuna posiada ponad 500 placówek bukmacherskich w miastach całej polski oraz przejrzystą stronę internetową przeznaczoną do zakładów online.

Oferta zakładów bukmachera Fortuna jest bardzo szeroka, oprócz podstawowych sportów można tam typować badminton, piłkę wodną oraz popularny w Polsce żużel.

Nowi gracze w Fortunie mogą liczyć na bonus powitalny 100% w kwocie 2230 PLN. Bonus startowy podzielony jest na 2 części:

  • Zakład bez ryzyka w kwocie 210 PLN.
  • Bonus od pierwszego depozytu w kwocie 2000 PLN.
  • Bonus za rejestracje konta w kwocie 20 PLN (w punktach FKP).

Łącznie na start w Fortunie możesz zyskać 2230 PLN.

Jak odebrać bonus Fortuna?

  1. Przejdź na serwis bukmachera Fortuna (efortuna.pl) i zarejestruj się.
  2. Po rejestracji bonus od depozytu jest aktywny, natomiast bonus zakład bez ryzyka musi być aktywowany. Możesz to zrobić na stronie Moje konto->Bonusy->Przegląd bonusów – aktywuj bonus.
  3. Następnie w ciągu 10 dni wpłać dowolną metodą kwotę 2000 PLN. Akceptowane metody płatności to m.in. karty płatnicze, payu, pay.com.
  4. Aby wykorzystać zakład bez ryzyka zagraj pierwszy zakład za 114 PLN – w przypadku wygranej cieszysz się kwotą wygraną, gdy przegrasz to otrzymasz zwrot w wysokości 100 PLN. Skąd różnica 14 PLN? Jest to kwota 12% podatku, która nie jest zwracana przez bukmachera. Kwota zakładu bez ryzyka nie wymaga obrotu.
  5. Po wykorzystaniu zakładu bez ryzyka przechodzisz automatycznie do wyrabiania obrotu bonusu od depozytu. Aby otrzymać bonusowe 2000 PLN musisz wykonać 4-krotny obrót po kursie co najmniej 1,60. Pamiętaj, że do obrotu liczą się jedynie zakłady akumulowane z minimum 3 zdarzeniami.
  6. Obstawiaj zakłady bukmacherskie aż do spełnienia obrotu, masz na to 60 dni. Kwota bonusowa zostanie uwolniona w 2 transzach.

Bonus startowy w Fortunie jest atrakcyjny?

Na pewno minusem bonusu od depozytu jest wymóg zawarcia 3-meczów na kuponie liczącym się do obrotu, jednak z drugiej strony wymagany łączny kurs 1,60 jest na tyle niski, że można znaleźć dość pewne spotkania. Przykładowo kursy 1,25 * 1,25 * 1,25 dają łączny kurs 1,65.

Natomiast bonus zakład bez ryzyka nie ma obostrzeń co do kursu jak i wymogu obrotu jest więc bardzo atrakcyjny.

Podsumowując, bukmacher Fortuna posiada bardzo dobrą ofertę zakładów z niezłymi kursami, dodatkowo atrakcyjne bonusy powitalne oraz okazjonalne (warto zaglądać na stronę Moje konto->Przegląd bonusów), jest bukmacherem wiarygodnym i rzetelnym, w pełni zgodnym z polskim prawem. Jest to jeden z bukmacherów u których warto mieć konto.

Bonus powitalny 2230 PLN w Fortuna

Fortuna, Legalni bukmacherzy, Promocje bukmacherskie

, , , , , , , , ,

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:

słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.