Fortuna bonus powitalny 2230 zł

Fortuna bonus powitalny 2230 zł

Dołącz do grona zadowolonych klientów legalnego bukmachera Fortuna, a poza dostępem do szerokiej oferty zakładów oraz mnóstwa transmisji w livestreamach otrzymasz również znakomity pakiet powitalny składający się z aż trzech bonusów na start.

Sprawdź regulamin bonusu powitalnego od bukmachera Fortuna i ciesz się darmowymi środkami na grę!

Spis treści

Bonus powitalny Fortuna – krok po kroku

Pierwszą rzeczą, na którą w momencie rejestracji nowego konta gracza u bukmachera internetowego zwraca uwagę spora grupa typerów, to kwota darmowych środków bonusowych do zgarnięcia w ramach promocji powitalnej.

Odbierz bonus w Fortuna

Trudno się dziwić! Spory zastrzyk środków zaraz na starcie przygody z danym bukmacherem może sprawić, że typer poważnie zasili swój budżet na dalszą grę, dzięki czemu nie będzie musiał obawiać się złej serii kilku nietrafionych kuponów z rzędu w początkowym okresie.

Na bardzo atrakcyjny pakiet bonusów powitalnych mogą liczyć nowi klienci legalnego bukmachera Fortuna. Promocja na start od Fortuny obejmuje aż trzy bonusy powitalne:

  • Darmowy freebet bonus bez depozytu 20 zł
  • Zakład bez ryzyka 210 zł
  • Bonus 100% od pierwszego depozytu 2000 zł

Nie trzeba być geniuszem matematycznym żeby policzyć, że łączna kwota darmowych środków bonusowych do zgarnięcia w ramach promocji powitalnej Fortuna to aż 2230 zł. 

Wystarczy, że w momencie rejestracji nowego konta gracz wpisze nasz Fortuna kod promocyjny o treści SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza i spełni kilka łatwych warunków promocji powitalnej bukmachera Fortuna.

Fortuna bonus powitalny – freebet 20 zł

Pierwszym elementem pakietu powitalnego od bukmachera Fortuna jest całkowicie darmowy freebet bonus 20 zł – aby go otrzymać typer nie musi nawet wpłacać depozytu! Wystarczy sama rejestracja konta gracza w Fortunie!

Automatycznie po wypełnieniu formularza rejestracyjnego na koncie gracza pojawi się bowiem 2800 punktów Fortuna Klub Plus. Co to takiego? To coś na kształt punktów lojalnościowych, które w przyszłości można wymienić na rozmaite nagrody (w tym przypadku na darmowy freebet bonus 20 zł).

Aby zamienić punkty na darmowe środki należy odwiedzić E-SHOP na stronie Fortuny, zaś darmowy freebet bonus w mgnieniu oka pojawi się na koncie gracza. Darmowe środki można wykorzystać na dowolne zdarzenie z oferty zakładów bukmachera Fortuna.

Bonus powitalny Fortuna – zakład bez ryzyka 210 zł

Drugim elementem promocji na start dla nowych klientów bukmachera Fortuna jest zakład bez ryzyka, dzięki któremu gracz otrzyma zwrot całości stawki zainwestowanej w pierwszy kupon w Fortunie, jeśli ten okaże się przegrany. Regulamin tej promocji również jest szalenie prosty.

Wystarczy zarejestrować nowe konto gracza z naszym kodem promocyjnym o treści SRYCIARZ i w ciągu 3 dni zaakceptować cashback bonus w sekcji MOJE BONUSY na stronie bukmachera Fortuna (jeśli gracz tego nie zrobi w ustalonym terminie, wówczas bonus przepadnie bezpowrotnie).

Jak gracz może wykorzystać zakład bez ryzyka? Jak tylko chce! Bukmacher nie narzuca tutaj żadnych ram, kursów minimalnych, ani ilości typów na kuponie. Może to być zatem pojedynczy zakład single po kursie 5.00, a może być wielokrotny kupon AKO składający się z 20 typów z kursem 1.15 każdy. Mało tego! Gracz otrzyma cashback bonus niezależnie od tego, czy na kuponie błędny okaże się tylko 1 typ, czy też wszystkie 20!

Maksymalna wartość bonusu cashback to w tym przypadku 210 zł, natomiast należy pamiętać, że bukmacher pobiera 12% podatek obrotowy, a zatem zwrot będzie minimalnie niższy niż stawka zainwestowana w kupon.

Aby zgarnąć maksymalną wartość darmowych środków bonusowych stawka pierwszego kuponu powinna wynieść co najmniej 239 zł. Jeśli kupon będzie zwycięski, wówczas wygrana należy do gracza. Natomiast jeśli typerowi zabraknie szczęścia na pierwszym kuponie, wówczas traci jedynie 29 zł, zaś 210 zł wraca na jego konto gracza. 

Bonus powitalny Fortuna – bonus 100% od depozytu 2000 zł

Ostatnim elementem promocji na start od bukmachera Fortuna jest klasyczny bonus od pierwszego depozytu. Ostatnim, co wcale nie oznacza, że najmniej korzystnym z punktu widzenia gracza. Wręcz przeciwnie!

W ramach tej promocji bukmacher błyskawicznie podwoi bowiem wartość wpłaconego depozytu, zaś maksymalna kwota darmowych środków bonusowych do zgarnięcia w ramach tej promocji to aż 2000 zł. 

Wystarczy pamiętać o wpisaniu naszego Fortuna kodu promocyjnego SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego i trzymaniu się terminów określonych w regulaminie bonusu. Gracz ma bowiem maksymalnie 3 dni od momentu rejestracji konta na zaakceptowanie bonusu w sekcji MOJE BONUSY i wpłacenie pierwszego depozytu w Fortunie o wartości min. 10 zł, a następnie 4 dni na postawienie wielokrotnego kuponu AKO z min. 3 zdarzeniami i min. kursem łącznym całego kuponu 1.60. 

Kolejnym krokiem jest postawienie wielokrotnych kuponów AKO z min. 3 typami i kursem min. 1.60 w ciągu 30 dni za kwotę odpowiadającą 4-krotności depozytu.

A zatem – zakładając, że pierwszy depozyt wyniósł 2000 zł, wówczas gracz otrzyma bonus 2000 zł, pod warunkiem, że w ciągu 30 dni postawi określone przed momentem zakłady za kwotę 8000 zł lub więcej.

Odbierz bonus od Fortuna

Bonus powitalny Fortuna – FAQ

  • Jak zgarnąć bonus powitalny Fortuna?
  • To bardzo proste! Wystarczy wpisać nasz Fortuna kod promocyjny o treści SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego, a na koncie gracza błyskawicznie pojawią się aż 3 bonusy powitalne.
  • Jak wysoki jest bonus powitalny bukmachera Fortuna?
  • Łączna kwota darmowych środków bonusowych do zgarnięcia na start w Fortunie to aż 2230 zł. Na tę kwotę składają się darmowy freebet bonus bez depozytu 20 zł, zakład bez ryzyka 210 zł oraz bonus 100% od pierwszego depozytu 2000 zł.
  • Jaki jest minimalny depozyt uprawniający do odebrania bonusu powitalnego w Fortunie?
  • Minimalna kwota pierwszej wpłaty, za którą bukmacher przyzna graczowi bonus 100% od depozytu to 10 zł.

Fortuna bonus powitalny 2230 zł

Fortuna zakłady bukmacherskie, Legalni bukmacherzy, Promocje bukmacherskie

, , , , , , , , ,

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.