Fortuna dalej sponsorem rozgrywek 1.ligi

Legalny bukmacher Fortuna Zakłady Bukmacherskie w dalszym ciągu będzie sponsorem tytularnym rozgrywek pierwszej ligi w piłce nożnej. Polski Związek Piłki Nożnej zakomunikował przedłużenie umowy z bukmacherem.

Fortuna 1.liga na kolejne lata

Już od pewnego czasu bukmacher jest sponsorem tytularnym rozgrywek zaplecza Ekstraklasy. Fortuna stała się twarzą pierwszej ligi i współpraca z PZPN przebiegała po myśli obu stron, dlatego postanowiono przedłużyć współpracę na kolejne lata.

Na mocy podpisanego na dniach kontraktu, rozgrywki będą nosiły nazwę Fortuna 1. Liga do końca sezonu 2023/2024.

– Jesteśmy przekonani, że z tak solidnym i sprawdzonym partnerem, jakim jest firma FORTUNA, przy wsparciu PZPN, pierwsza liga będzie dalej budowała prestiż i unikalność rozgrywek przez kolejne sezony. Niespełna rok temu przedłużyliśmy umowę dotyczącą transmisji meczów Fortuna 1. Ligi w telewizji Polsat do końca sezonu 2023/2024, a dziś mamy przyjemność ogłosić kontynuację współpracy dot.yczącej sponsora tytularnego – zauważa Maciej Sawicki. Sekretarz PZPN nie ukrywa radości z przedłużenia współpracy z Fortuną.

Bonus powitalny w Fortuna

Legalny bukmacher Fortuna przygotował swoim klientom bardzo ciekawą ofertę powitalną, której łączna wartość wynosi 2250 złotych! Składa się to z bonusu od depozytu do 2000 PLN, zakładu bez ryzyka do 210 PLN oraz darmowego zakładu na kwotę 20 PLN.

W trakcie rejestracji warto wpisać kod promocyjny SPRYCIARZ, który upoważnia do odbioru dodatkowej bonusu FREBBET w wysokości 10 PLN!

 

Fortuna, Legalni bukmacherzy

, , , , ,

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:

słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.