Fortuna nokautuje raka. Kolejna akcja charytatywna bukmachera

Fortuna nokautuje raka. Kolejna akcja charytatywna bukmachera

Legalny bukmacher Fortuna jest oficjalnym sponsorem KSW. W trakcie ostatniej gali KSW57 firma przyjmująca zakłady wzajemne wypłaciła 50 tysięcy złotych dla fundacji Cancer Fighters w ramach akcji #raKOut. 

50 tysięcy złotych od bukmachera Fortuna

Jeden z największych bukmacherów w polskiej stawce już od jakiegoś czasu jest głównym sponsorem federacji sztuk walk KSW. Bukmacher wyszedł z inicjatywną akcji charytatywnej, w której za każdą walkę zakończoną przed czasem będzie wypłacał 10 tysięcy złotych dla fundacji Cancer Fighters, która pomaga osobom walczącym z chorobami nowotworowymi.

W trakcie gali KSW 57 aż pięć walk zakończyło się przed czasem. Trzy zakończyły się nokautem, co już wygenerowało kwotę 30 tysięcy złotych. W początkowym założeniu Fortuna miała wypłacać fundacji pieniądze za walki zakończone nokautem, jednak włodarze bukmachera podjęli decyzję, aby do pomoc potrzebującym objęły również walki za poddania. Dwie walki zakończyły się poddaniami, przez co do puli doszło kolejne 20 tysięcy złotych.

Łącznie bukmacher Fortuna w ramach akcji #raKOut wypłaci 50 tysięcy złotych fundacji Cancer Fighters.

Bukmacherzy coraz więcej pomagają

Polskie firmy bukmacherskie nie tylko stają się partnerami klubów sportowych oraz rozgrywek, ale coraz częściej biorą udział w różnych akcjach charytatywnych. Bukmacher LV BET niedawno ogłosił swoją współpracę z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Najaktywniejszym bukmacherem w tym sektorze jest Fortuna. Oprócz wyżej opisanej akcji, firma z siedzibą w Cieszynie organizuje akcje, w których wypłaca 1000 złotych za każdego gola strzelonego w rozgrywkach pierwszej ligi.

Fortuna zakłady bukmacherskie, Legalni bukmacherzy

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.