Freebety o wartości 297 zł do zgarnięcia od Befan

Promocja od bukmachera Betfan dla fanów piłki nożnej, ale nie tylko. Sprawdź regulamin najnowszej promocji od tego legalnego operatora i wejdź do gry o darmowe środki. 

Obstawiając w środku tygodnia dowolne kupony w Betfan masz gwarancję otrzymania darmowych bonusów aż do 297 zł. 

Spis treści

Bogata oferta zakładów od Betfan w środku tygodnia

Co prawda tym razem w środku nie będzie grała ani Liga Mistrzów, ani Liga Europy, jednak fani futbolu na najwyższym poziomie i tak nie będą mieli zbyt wielu powodów do narzekań. Wszystko to za sprawą kilku ciekawych spotkań w topowych ligach europejskich oraz finałowych pojedynków w krajowych pucharach, gdzie zobaczymy m.in. Juventus oraz PSG.

Jak zwykle wszystkie te spotkanie będą mogli obstawić klienci bukmachera Betfan, który poza bogatą ofertą zakładów przygotował dla swoich graczy coś ekstra. Sprawdźcie regulamin tej promocji od Betfan i wejdźcie do gry o gwarantowany freebet bonus Betfan.

Obstawiłeś kupony? Na 100% otrzymasz freebet bonus!

Trudno o łatwiejszy regulamin, niż w przypadku najnowszej promocji od bukmachera Betfan. Wszystko bowiem co musisz zrobić, aby otrzymać darmowy freebet bonus to w dniach 18-19 maj obstawić dwa dowolne, jednak różniące się pomiędzy sobą kupony na wybrane zdarzenia z oferty zakładów Betfan.

W promocji udział biorą zakłady pojedyncze i kupony AKO, zaś jedynym warunkiem jaki stawia bukmacher Betfan to kurs min. na poziomie 2.50 oraz kwota stawki, która musi wynieść DOKŁADNIE 49 lub 99 zł. 

Aby skorzystać z tej promocji nie jest wymagany kod promocyjny Betfan, zaś do zgarnięcia freebeta kwalifikują się wszyscy gracze, którzy spełnią regulamin.

Aż do 297 zł darmowych środków do zgarnięcia od Betfan

Każdy gracz, który obstawi dwa kupony kwalifikujące się do promocji otrzyma GWARANTOWANY bonus o wartości stawek, jakie zainwestował we wcześniejsze kupony (49 lub 99 zł). Mało tego! Jeden gracz może zgarnąć aż trzy takie bonusy, dlatego w najlepszym razie na jego koncie gracza pojawią się darmowe freebety o wartości aż 297 zł.

Każdy freebet można wykorzystać na dowolne wydarzenia z oferty zakładów sportowych Betfan, zaś ważność darmowych środków to maksymalnie trzy dni od momentu pojawienia się na koncie gracza (po upływie tego terminu niewykorzystany freebet bonus przepadnie bezpowrotnie). Po więcej informacji o tym i pozostałych bonusach należy odwiedzić stronę legalnego bukmachera Betfan.

Betfan zakłady bukmacherskie

, , , ,

Spodobał Ci się zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103