Giełda zakładów to kopalnia pieniędzy!

Spis treści

Obstawianie meczy w Internecie

Każdy kto lubi sport i uważa, że się na tym zna prędzej czy później spróbuje swoich sił u bukmacherów.

Chęć szybkiego, łatwego zarobku oraz zyskanie satysfakcji i przyjemności z tego jest sporą zachętą do rozpoczęcia obstawiania meczy w internecie.

Dlaczego właśnie?

Patrząc na ofertę kursową oraz zasady obstawiania internetowych bukmacherów nie widać w nich większych różnic. Rewolucję w tej branży wprowadziła firma. Określanie ich mianem bukmacherów nie jest do końca poprawne gdyż jest to giełda bukmacherska.

Na giełdzie kursy nie są narzucane odgórnie przez analityków bukmacherskich, to zwykli użytkownicy wystawiają swoje kursy i zakładają się ze sobą o wynik danego zdarzenia. Giełda zakładów jedynie przetrzymuje wkład pieniężny i pośredniczy w zawieraniu zakładów. W praktyce wychodzi na to, że na giełdzie kursy na te same zdarzenia są o wiele wyższe niż u reszty bukmacherów.

Kursy są nawet o 20% większe, co w przypadku obstawiania większych kwot pieniężnych ma olbrzymi wpływ na potencjalną wygraną.

Jeżli ktoś często wygrywa nie ma mowy o zmniejszenie temu użytkownikowi kursów oraz o zamknięciu konta. Takie sytuacje na giełdzie zakładów nie mają miejsca.

Giełda zakładów jest idealnym miejscem do obstawiania zakładów live. Wynik można typować do końcowego gwizdka co daje wiele możliwości i sposobów na wygranie. Oprócz tego ma się pełną kontrolę nad swoimi zakładami – można je zmieniać tak samo jak kursy.

Sam serwis jest bardzo przejrzysty i przyjazny. Nawet początkujący gracze szybko dowiedzą się na czym polega gra na giełdzie zakładów. Jest bowiem program szkoleniowy dla początkujących. Można również skorzystać z biura obsługi klienta w razie jakichkolwiek wątpliwości.

Bonusy i promocje na giełdzie zakładów

Aktualnie giełda zakładów oferuje bonus powitalny dla każdego nowego gracza w wysokości 50 EUR. Darmowe pieniążki przydadzą się każdemu typerowi.

Jak zacząć grę?

Giełda zakładów jest bardzo oryginalnym serwisem. Swoboda obstawiania, proponowanie kursów innym graczom może imponować i zachęcać do gry.

Przeanalizujmy to na przykładzie – obstawiasz, że Wisła Kraków będzie mistrzem Polski. W ten sposób oferujesz kurs na to zdarzenie innym graczom, którzy obstawiają inaczej niż ty.

Jeżeli będzie tak jak ty typujesz, zgarniasz pulę reszty użytkowników, którzy obstawiali odwrotnie. Jeżeli Wisła nie będzie mistrzem, twoja stawka zostanie wypłacona reszcie użytkowników.

Tak jak u większości bukmacherów oprócz zakładów sportowych mamy też do dyspozycji internetowe kasyno oraz stoły do pokera.

Sposobów deponowania i wypłacania pieniędzy jest wiele – karty płatnicze, czeki, przelewy bankowe, Moneybookers, PayPal, Western Union. W serwisie wszystkie szczegóły wpłacania/wypłacania pieniędzy są szczegółowo opisane, także nikt nie powinien mieć z tym większych kłopotów.

Oczywiście twoje wszystkie dane są odpowiednio zabezpieczone. Czasem wymagany jest skan dokumentów. Nie jest to spowodowane tym, że rzuca się nam kłody pod nogi. W serwisie tym obraca się bardzo dużo pieniędzy i zdarzają się gracze poniżej osiemnastego roku życia. Giełda zakładów chce po prostu weryfikować tożsamość graczy by nie wciągać osób niepełnoletnich w hazard. Ja osobiście w pełni popieram taką politykę firmy i chciałbym żeby wszyscy bukmacherowie tak robili.

Najlepsza giełda zakładów sportowych

Giełda zakładów nie jest jedyną giełdą zakładów bukmacherskich w internecie, jednak z pewnością jest najlepsza pod każdym względem. Najlepiej jak każdy zainteresowany sam to sprawdzi i zobaczy jak to wygląda w praktyce.

Sposobów na wygranie jest mnóstwo, zależnie od tego kto ile chce wygrać i ile może zainwestować w swoją grę. W naszym kraju z powodzeniem można znaleźć wielu użytkowników, którzy sporo wygrywają i mają swoje sposoby, metody na zarabianie w tym serwisie pieniędzy. Najlepsi prowadzą nawet swoje blogi z typami lub systemami.

Oprócz aspektów finansowych za giełdą zakładów przemawiają osiągnięcia firmy. Serwis cieszy się olbrzymią popularnością, każdego dnia zawieranych jest ponad piętnaście milionów zakładów.

Technologia zawierania zakładów jest bardzo solidnie wykonana, pracowano nad nią rok. W 2003 roku firma otrzymała prestiżową nagrodę brytyjskiej królowej. Głównym powodem otrzymania tej nagrody była innowacyjność serwisu, która musiała być doceniona.

Podsumowanie

Podsumowując giełda zakładów jest moim zdaniem najlepszą giełdą zakładów sportowych, gdzie użytkownicy mają największą swobodę, możliwości i najwyższe kursy. Bez względu czy jest się graczem początkującym czy już doświadczonym warto spróbować swoich sił w tym serwisie.

Przedstawione korzyści finansowe powinny przekonać każdego kto lubi obstawiać mecze i chce jak najwięcej wygrać. Intuicja czy wiedza na temat danej ligi, sportu wcale nie musi być najważniejszym czynnikiem, choć oczywiście ułatwi odnoszenie sukcesów.

Każdy gracz zauważając swoje spore możliwości na giełdzie zakładów sam może opracować swój system, który umożliwi mu zmniejszanie ryzyka lub skorzystać z systemów innych graczy, a ich w internecie nie brakuje.

Legalni bukmacherzy, Poradnik bukmacherski

, , , , , , , , ,

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:

1 Komentarz wpisu "Giełda zakładów to kopalnia pieniędzy!"

  1. giełda, wtorek, 8 gru 2015 15:57 

    A ja polecam przeczytać pierwszy polski e-book o giełdach – Sekrety giełd zakładów – tam jest wiele wyjaśnione.


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.