Gra Agnieszka Radwańska gra w Kuala Lumpur

Gra Agnieszka Radwańska gra w Kuala Lumpur

Agnieszka Radwańska, po zwycięstwie w Dubaju, gra teraz na turnieju w Kuala Lumpur, z którego
transmisje można oglądać na forbetw Polsce, ale także Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Grecji, Portugalii, Belgii, Cyprze, Kanadzie.

Polka jest na piątym miejscu w klasyfikacji WTA. Tak wysoko nie była jeszcze nigdy! Ale w Kuala Lumpur ważniejszy będzie nr 1, bo z takim właśnie została rozstawiona. To mniejsza impreza w kalendarzu WTA (z pulą nagród 220 tys. dolarów – w porównaniu do 2 mln dolarów w Dubaju), więc kibice tym bardziej liczą na zwycięstwo. We wtorek 28 lutego o 3:00 w pierwszej rundzie Agnieszka Radwańska (1.04 – czyli 1.04 PLN za 1 PLN postawiony w wygranym zakładzie na forbet) bez problemów upora się z Akguł Amanmuradową z Uzbekistanu (9.25). Czy rywalka wygra choć seta? Tak (4.25), Nie (1.18). I oby tak było aż do finału!

Następnie Polka wystartuje w dużych imprezach w Indian Wells i Miami. Potem zacznie się sezon na mączce, którego zwieńczeniem będzie wielkoszlemowy Roland Garros. Ale na razie szanse Polki w tej imprezie bukmacherzy forbet tonują: Wiktoria Azarenka z Białorusi (3.50), Petra Kvitova z Czech (4.50), Na Li z Chin (9.00) i dopiero siódma Agnieszka Radwańska (15.00).

Uwaga: transmisje z turnieju w Kuala Lumpur można oglądać na forbet w Polsce, ale także Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Grecji, Portugalii, Belgii, Cyprze, Kanadzie.

Gra Agnieszka Radwańska gra w Kuala Lumpur

Tenis

,

Spodobał Ci się zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Skuteczne obstawianie zakładów bukmacherskich nie jest takie proste jakie wydaje się wielu początkującym typerom. Aby zarabiać pieniądze na obstawianiu typów zakładów sportowych musisz grać najlepsze typy bukmacherskie po wysokich kursach u sprawdzonych bukmacherów.

W typowaniu zakładów liczy się nie tylko znajomość dyscypliny sportowej ale również znajomość aktualnej sytuacji w zespole oraz aktualnej sytuacji ligowej, turniejowej. Sportowi eksperci portalu darmowa-kasa.pl publikują starannie wyselekcjonowane, darmowe profesjonalne typy na piłkę nożną, tenis, siatkówkę, boks oraz wiele innych dyscyplin.

Obstawiaj typy bukmacherskie doświadczonych ekspertów sportowych portalu darmowa-kasa.pl i zyskaj przewagę nad bukmacherami! Dzięki naszym typom zakłady bukmacherskie online przyniosą Ci oczekiwane zyski!