Gra Ekstraklasa

Gra Ekstraklasa

Wielu kibiców wciąż narzeka, ale też regularnie ogląda (na forbet poza granicami Polski). W końcu ligowa rywalizacja ma się ku końcowi i wyraźnie nabiera rumieńców. Póki co, stawce przewodzi Legia Warszawa, która ma trzy punkty przewagi nad Śląskiem Wrocław i cztery nad Ruchem Chorzów. Ciekawe, że obie ekipy zostały wiosną pokonane przez legionistów, co oznacza, że ich pierwsze miejsce – mimo wahań formy – jest w pełni zasłużone.

Tym razem lidera czeka łatwiejsze zadanie, choć bywały czasy, że takie mecze elektryzowały pół Polski i stawiały kibiców „na baczność”. W sobotę 14 kwietnia o 18:00 Legia Warszawa (2.20 – czyli 2.2 PLN za 1 PLN postawiony w wygranym zakładzie na forbet) powinna wygrać z dziewiątym w stawce Widzewem Łódź (3.10) i umocnić się na prowadzeniu. Tymczasem Śląsk Wrocław (2.65), dość marnie grający w tej rundzie, raczej nie upora się z dziesiątym w tabeli Podbeskidziem Bielsko-Biała. Z kolei Ruch Chorzów (2.05) wygra zaś z Górnikiem Zabrze (3.30) i wysforuje się tym samym na drugie miejsce w tabeli Ekstraklasy. Walka trwa! Obstawiaj Ekstraklasę na Superbet i zgarniaj bonusy.

Sobota, 14 kwietnia, godz. 13:30: Podbeskidzie Bielsko-Biała (2.55), remis (3.20), Śląsk Wrocław (2.65);
Sobota, 14 kwietnia, godz. 18:00: Widzew Łódź (3.10), remis (3.30), Legia Warszawa (2.20);
Niedziela, 15 kwietnia, godz. 17:00: Ruch Chorzów (2.05), remis (3.40), Górnik Zabrze (3.30).

Gra Ekstraklasa

Liga polska, Piłka nożna

,

Spodobał Ci się zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Skuteczne obstawianie zakładów bukmacherskich nie jest takie proste jakie wydaje się wielu początkującym typerom. Aby zarabiać pieniądze na obstawianiu typów zakładów sportowych musisz grać najlepsze typy bukmacherskie po wysokich kursach u sprawdzonych bukmacherów.

W typowaniu zakładów liczy się nie tylko znajomość dyscypliny sportowej ale również znajomość aktualnej sytuacji w zespole oraz aktualnej sytuacji ligowej, turniejowej. Sportowi eksperci portalu darmowa-kasa.pl publikują starannie wyselekcjonowane, darmowe profesjonalne typy na piłkę nożną, tenis, siatkówkę, boks oraz wiele innych dyscyplin.

Obstawiaj typy bukmacherskie doświadczonych ekspertów sportowych portalu darmowa-kasa.pl i zyskaj przewagę nad bukmacherami! Dzięki naszym typom zakłady bukmacherskie online przyniosą Ci oczekiwane zyski!