Gry karciane w Fortunie

Gry karciane w Fortunie

Kolejna nowość u legalnego bukmachera Fortuna. Od teraz klienci jednego z największych, polskich bukmacherów mogą obstawiać symulowane gry karciane, które zostały zaimplementowane pod szyldem „Bet On Games”.

Jak działa usługa „Bet on Games” w Fortuna?

Fortuna po raz kolejny błysnęła innowacyjnością i poszerzyła swoją ofertę. Od teraz klienci jednego z największych bukmacherów w stawce mogą obstawiać zakłady na symulowane gry karciane. W tym momencie w ofercie Fortuny znajduje się Baccart, jednak w niedługim czasie polski bukmacher powinien dodać również pokera i inne gry karciane, które da się obstawić. Warto podkreślić, że cała rozgrywka odbywa się na żywo, kartami operuje realna osoba, z którą można wejść w interakcję poprzez czat umieszczony w grze. W „Bet On Games” można obstawiać poszczególne opcje, które mogą pojawić się na stole. Jest to atrakcyjna propozycja dla typerów poszukujących dodatkowych emocji.

Jak skorzystać z oferty „Bet On Games” w Fortuna?

Głównym, warunkiem jest założenie konta u bukmachera Fortuna lub zalogowanie się na istniejące konto. Osoby niezalogowane do serwisu nie mogę również oglądać rozgrywki, która odbywa się na żywo przy jednym ze stołów. Na górnym pasku należy kliknąć zakładkę „Bet On Games”, automatycznie zostaniemy przeniesieni na oddzielną stronę poświęconą nowej funkcji. Po jej załadowaniu trzeba wybrać konkretny stół. Później pozostaje wyłącznie typowanie zakładów bukmacherskich i interakcja z krupierem.

Na czym polega gra Baccart?

Aktualnie Baccart jest jedyną grą dostępną w nowej usłudze „Bet On Games”. Na czym polega ta gra i jak prezentują się zasady? W grze bierze udział Gracz oraz Bankier. W trakcie rozgrywki krupier rozdaje Graczowi oraz Bankierowi po dwie otwarte karty. Są przypadki, w których jedna ze stron otrzymuje trzecią kartę. Celem rozgrywki jest uzbieranie łącznej liczby punktów, która jest maksymalnie zbliżona lub równa liczbie 9. W przypadku jednakowej liczby punktów wynikiem rozgrywki jest remis. Karty od 2 do 9 mają wartość punktową równą oznaczeniu liczbowemu danej karty. Pozostałe karty z oznaczeniem figurowym oraz 10 mają wartość punktową równą 0. Natomiast wartość asa to 1 punkt.

Gry karciane u polskich bukmacherów

Ze względu na surowe prawo hazardowe, w Polsce nie ma żadnego legalnego kasyna online, w którym można grać w gry w karciane. Rodzimi bukmacherze stawiają czoła oczekiwaniom i wprowadzają możliwości obstawiania symulowanych partii pokerowych czy bakkarta. Jako pierwszy na taki krok zdecydował się STS, który umożliwił obstawianie partii gier karcianych prowadzonych na żywo. Podobna usługa działa również u bukmachera forBet.

Fortuna zakłady bukmacherskie, Legalni bukmacherzy

, , , , , , , , ,

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:

słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.