Gwarantowany bonus 5 PLN w „Bet on Games” Fortuna

Gwarantowany bonus 5 PLN w „Bet on Games” Fortuna

Usługa „Bet On Games” u bukmachera Fortuna cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Obstawiając zakłady Baccarat można otrzymać gwarantowany bonus 5 PLN, a maksymalnie nawet 20 PLN!

„Bet On Games” w Fortuna

Od jakiegoś czasu legalny bukmacher Fortuna umożliwił swoim klientom obstawianie zakładów na gry karciane w czasie rzeczywistym. To aktualnie jedyna forma legalnego hazardu w grach karcianych, w pełni zgodna z polskim prawem.

Już kilkukrotnie informowaliśmy, ze świeża usługa cieszy się niemałym zainteresowaniem. Fortuna idzie jednak za ciosem i przygotowała kolejną promocję, dzięki której do zgarnięcia jest kolejna kwota bonusowa.

Jak otrzymać bonus w Live Baccarat?

W trakcie trwania promocji trzeba obstawiać codziennie kupony na „Bet On Games” w grze Baccarat za łączną kwotę min. 10 PLN, a następnego dnia zostanie dodany bonus 5 PLN w punktach FKP. W promocji można brać udział wielokrotnie, jeśli każdego dnia gracz postawi kupon za łączną kwotę 10 PLN brutto to każdego następnego dnia otrzyma bonus 5 PLN, więc łącznie można zdobyć 4 bonusy po 5 PLN każdy, czyli razem 20 PLN.

Fortuna zakłady bukmacherskie, Legalni bukmacherzy

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.