Gwarantowany bonus od bukmachera Fortuna na PKO Ekstraklasę

Przed nami olbrzymie emocje związane z ostatnią kolejką w polskiej PKO Ekstraklasie. Z tej okazji specjalna promocja czeka na wszystkich graczy, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera Fortuna. 

Obstaw wielokrotny kupon AKO, a jeśli zabraknie Ci szczęścia i Twój zakład okaże się przegrany, wówczas bukmacher podaruje Ci cashback bonus 100 zł. 

Spis treści

Kto spadnie? Kto w pucharach? Typuj w Fortunie!

W niedzielę 16 maja będziemy świadkami ostatniej serii gier w polskiej PKO Ekstraklasie. Co prawda większość rozstrzygnięć jest już znana, jednak i tak nie powinniśmy narzekać na nudę i na brak emocji.

Ciągle nie wiemy bowiem, który zespół opuści szeregi PKO Ekstraklasy, nie znamy również ostatniego zespołu, który w lecie będzie nas reprezentował w eliminacjach do europejskich pucharów.

Jak zwykle bardzo bogata oferta zakładów czeka na Was na stronie bukmachera Fortuna, który poza doskonałymi zakładami proponuje swoim klientom bardzo atrakcyjny bonus. Sprawdź regulamin promocji i zgarnij Fortuna bonus w sytuacji, jeśli Twój kupon będzie przegrany.

Gwarantowany bonus 100 zł od bukmachera Fortuna

Zasady tego bonusu nie są zbyt skomplikowane. Wystarczy, że w trakcie niedzielnej Multiligi obstawisz wielokrotny kupon AKO składający się z co najmniej 4 typów na żywo, natomiast przynajmniej 1 selekcja musi dotyczyć dowolnego meczu polskiej PKO Ekstraklasy. Stawka kuponu jest całkowicie dowolna, jednak nie może być niższa od 100 zł. 

Jeśli zabraknie Ci szczęścia i 1 z Twoich typów okaże się nietrafiony, wówczas bukmacher podaruje Ci cashback bonus o wartości 100 zł. Darmowy bonus Fortuna można również otrzymać, jeśli więcej niż 1 typ będzie przegrany. W takiej sytuacji na koncie gracza pojawi się bonus 50 zł. 

Cashback bonus pojawi się na koncie gracza jako punkty Fortuna Klub Plus, które następnie można zamienić na darmowy bonus.

Nie masz konta w Fortunie? Zgarnij bonus na start!

A co z graczami, którzy nie zdążyli jeszcze zarejestrować konta u bukmachera Fortuna? Żaden problem. Wypełnienie formularza rejestracyjnego w Fortunie trwa kilka minut i po chwili gracz może cieszyć się nie tylko bogatą ofertą zakładów sportowych, ale i atrakcyjnym bonusem powitalnym.

Wystarczy, że w trakcie rejestracji konta gracz wykorzysta nasz Fortuna kod promocyjny o treści SPRYCIARZ, a będzie mógł zgarnąć aż trzy bonusy na start. Na jego koncie w mgnieniu oka pojawią się bowiem:

  • Bonus 100% od pierwszego depozytu 2000 zł
  • Zakład bez ryzyka 210 zł
  • Frebeet bonus Fortuna 20 zł

Łączna kwota darmowych środków bonusowych do zgarnięcia w ramach promocji powitalnej Fortuna to aż 2230 zł! Więcej informacji o tym bonusie znajduje się na stronie legalnego bukmachera Fortuna.

 

Fortuna zakłady bukmacherskie

, , , , , ,

Spodobał Ci się zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103