Jak działa Bet Booster w STS?

STS jako największy bukmacher na polskim rynku sukcesywnie wprowadza do swoich usług innowacje, które wcześniej nie były dostępne u konkurencji. Podobnie jest i tym razem. Katowicki bukmacher wprowadził widżet, który ułatwia obstawianie spotkań sportowych.

Spis treści

Czym jest Bet Booster w STS?

BetBooster jest specjalnym widżetem, który od kilku dni dostępny jest w ofercie STS. Pokazuje on najciekawsze typy na dane spotkanie, które są podparte konkretnymi statystykami. Gracz obstawiający spotkanie może zobaczyć najciekawsze zakłady, które mają duże prawdopodobieństwo wygranej. Głównym celem jest przede wszystkim oszczędzanie czasu obstawiającego. Nie trzeba przeszukiwać baz danych w celu odnalezienia konkretnego zakładu. Bukmacher sam podsuwa propozycje.

Opcja „BetBooster” jest dostępna w serwisie internetowym oraz aplikacji mobilnej.

Jak działa Bet Booster w STS?

Aby jak najlepiej zobrazować najnowszą funkcję od STS, najlepiej przejść od razu do konkretnego przykładu. Na poniższym screenie znajduje się oferta „BetBooster” na mecz RB Lipsk z Unionem Berlin.

Już w pierwszym, oferowanym zakładzie analitycy wskazują na dobrą formę zespołu z Lipska. W ujęciu statystycznym „Byki” są faworytem tego meczu, więc BetBooster automatycznie oferuje kurs na wygraną gospodarzy. W drugim zakładzie wskazano statystykę, w której RB Lipsk nie zremisował w 11 z 15 spotkań. Szanse na remis są mniejsze, przez co zaoferowano kurs na wygraną którejś z drużyn. Gracz nie musi sam wyszukiwać takich zakładów. Najciekawsze opcje są wskazywane poprzez BetBooster.

Poniżej znajduje się następny screen.

Tutaj analizowany jest „BetBooster” z meczu Getafe – Huesca. Warto zaznaczyć, że starcie nie ma pewnego faworyta. Analitycy w pierwszym oferowanym zakładzie wskazują, ze w 8 z 10 ostatnich meczów z udziałem Getafe zakończyło się z mniej niż 2.5 golami. STS automatycznie zaoferował zakład „liczba goli poniżej 2.5”. W drugim wariancie pokazano statykę, według której Huesca straciła gola jako pierwsza w 6 z 10 ostatnich meczów. Pojawił się zatem oferowany kurs na to, że Getafe jako pierwsze strzeli gola.

Podsumowanie

Nowa usługa „BetBooster” w STS jest bardzo ciekawa. Przede wszystkim oszczędza czas obstawiających. Bukmacher od razu oferuje najciekawsze zakłady na dany mecz. Wielu typerów ma problemy z odnalezieniem najciekawszego zdarzenia. Dla takich osób „BetBooster” jest również bardzo przydatną opcją.

Legalni bukmacherzy, STS zakłady bukmacherskie

,

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (2 głosów, ocena: 3,00)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.