Jak działają bonusy od pierwszego depozytu?

Bonusy za założenie konta to najczęstsza promocja oferowana przez bukmachera. Im ciekawszy bonus na start, tym więcej klientów chce skorzystać z oferty legalnego bukmachera. Jak na polskim rynku wygląda działanie takiej formy bonusowej?

Spis treści

Czym jest bonus od depozytu?

Bonus od depozytu to dodatkowe doładowanie konta od bukmachera, które wymaga dokonania pierwszej wpłaty (depozytu) przez gracza. Jeśli posiadacz świeżo założonego konta wpłaci określoną sumę pieniędzy i zmieści się w limitach ustawionych przez bukmachera, otrzyma bonusowe doładowanie przeznaczone na obstawianie wydarzeń dostępnych w ofercie legalnego bukmachera.

Kwoty bonusowej nie można od razu wypłacić na konto bankowe. Gdyby taka opcja była dostępna od razu, bukmacher byłby całkowicie stratny. Aby móc wypłacić bonusowe doładowanie, trzeba spełnić kilka warunków. Najważniejszym jest obrót całej kwoty w zależności od zasad ustalonych przez bukmachera. Najczęściej są to trzy obroty po ustalonym, minimalnym kursie. Jeśli gracz spełni wymagania, kwota zostanie dopisana do salda głównego i będzie możliwość wypłaty środków na konto bankowe.

Jak otrzymać bonus od depozytu

Praktycznie każdy bukmacher przyznaje bonus od depozytu automatycznie po złożeniu pierwszej wpłaty. Przed rejestracją warto zapoznać się z regulaminem promocji, niektórzy bukmacherzy mogą mieć nieco inne zasady od pozostałych firm na rynku, jednak nie występują znaczące różnice.

W trakcie rejestracji warto wprowadzić KOD BONUSOWY, który pozwala na otrzymanie większej wartości bonusowej niż w przypadku standardowej rejestracji.

Bonusy od wpłaty u legalnych bukmacherów

Analizując oferty firm z rodzimego rynku, najbardziej atrakcyjną ofertę bonusu ma bukmacher Fortuna, proponujący bonus od depozytu 100% aż do 2000 PLN. Identyczny bonus na start proponuje także forBET, do tego dokłada także bonus od 2. wpłaty – powiększenie wygranej MaxiZysk maksymalnie do 200 złotych.

Legalny bukmacher STS który góruje na polskim rynku zakładów wzajemnych również posiada taką promocję. Katowicki bukmacher podwoja pierwszą wpłatę do maksymalnej kwoty 1.200 złotych.

Mniej atrakcyjnym bonusem firmuje się Totolotek, który przyznaje bonus powitalny do kwoty 500 złotych.

Legalni bukmacherzy

, , , , , , , , ,

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.