Jak grać kupony MAXIKOMBI u bukmachera Fortuna?

Jak grać kupony MAXIKOMBI u bukmachera Fortuna?

Typerzy obstawiający mecze u bukmachera dzielą się na dwie kategorie – tych, którzy preferują pojedyncze zakłady SOLO, a także tych specjalizujących się w wielokrotnych kuponach AKO. Sporo udogodnień dla tych drugich oferuje legalny bukmacher Fortuna.

Klienci tego serwisu mogą liczyć nie tylko na specjalny bonus zwiększający kwotę wygranej na kuponach AKO, ale również opcję MAXIKOMBI, dzięki której gracz może liczyć na wygraną nawet wówczas, kiedy nie wszystkie typy na kuponie okażą się poprawne. Jak działa kupon MAXIKOMBI? Przekonajmy się!

Spis treści

MAXIKOMBI od bukmachera Fortuna

Czyli mniejsze ryzyko wpadki na kuponie AKO. Każdemu z nas, typerów, marzą się rekordowe wygrane i puszczenie bukmachera z torbami. Aby tak się jednak stało należy poprawnie wytypować wyniki kilkunastu spotkań, albo trafić kilka bardzo wysokich kursów – co umówmy się, nie należy do zadań najłatwiejszych pod słońcem.

Bukmacherzy robią co w ich mocy, aby nieco ułatwić zadanie graczom. Doskonałym przykładem jest tutaj legalny serwis Fortuna, który poza promocją AKO Bonusy oddaje również w ich ręce opcję MAXIKOMBI. Jak działają obie z nich? Jak grać MAXIKOMBI w Fortunie? Do tego wrócimy za moment. Najpierw sprawdźmy jednak, co dla swoich nowych klientów przygotował bukmacher Fortuna.

Każdy z nich, który podczas rejestracji nowego konta gracza na stronie tego bukmachera wpisze nasz specjalny Fortuna kod promocyjny o treści SPRYCIARZ otrzyma pakiet powitalny, w którego skład wejdą aż trzy bonusy na start:

  • Zakład bez ryzyka gwarantujący zwrot stawki za pierwszy przegrany kupon aż do 600 zł
  • Fortuna bonus 100% od drugiego depozytu 2100 zł
  • Freebet bonus bez konieczności wpłaty 20 zł

Teraz wróćmy jednak do tego, jak działa kupon MAXIKOMBI od bukmachera Fortuna.

Wielokrotne kupony AKO, czy MAXIKOMBI?

Co bardziej opłacalne z punktu widzenia gracza? Tak jak wspominaliśmy Fortuna oddaje w ręce graczy dwa narzędzia, dzięki którym nieco łatwiej powinno być o wygrane na kuponach wielokrotnych. Pierwszym z nich jest promocja AKO Bonusy, dzięki której wraz z każdym typem dodanym do kuponu wzrasta również kwota darmowych środków bonusowych. Co trzeba zrobić, aby zgarnąć darmowy bonus od Fortuny?

Wystarczy zalogować się na swoje konto gracza na stronie tego bukmachera i postawić dowolny kupon, na którym znajdzie się co najmniej 5 zdarzeń przedmeczowych, zaś kurs min. żadnego z nich nie będzie niższy od 1.15. Jeśli wszystkie selekcje na kuponie okażą się prawidłowe, wówczas bukmacher automatycznie doda bonus 7% do wartości wygranej.

Im więcej poprawnych typów na kuponie, tym wyższa kwota darmowych środków. Maksymalny bonus 50% od Fortuny można zgarnąć typując skutecznie 14 lub więcej selekcji na jednym kuponie. Wielokrotne kupony AKO mają jednak to do siebie, że nawet jeden niecelny typ niweczy cały wysiłek typera, który z miejsca nie ma żadnych szans na wygraną. Zupełnie inaczej dzieje się w przypadku kuponów MAXIKOMBI. Co to takiego? Jak grać kupony MAXIKOMBI u bukmachera Fortuna? Przekonajmy się!

Jak grać MAXIKOMBI u bukmachera Fortuna?

Zasada tworzenia kuponów MAXIKOMBI w Fortunie jest bajecznie prosta. Po prostu wybierasz kilka zdarzeń z oferty zakładów tego legalnego bukmachera i umieszczasz je na kuponie, zaś następnie zmieniasz typ kuponu w panelu z AKO na MAXIKOMBI. Bukmacher natychmiast pogrupuje Twoje selekcje w odrębne bloki, zaś ich ilość oraz typy w poszczególnych blokach możesz posegregować wedle własnego uznania. Aby mieć podgląd typów w konkretnych blokach wystarczy wybrać opcję ROZPIS, a kupon zostanie rozwinięty i będziesz miał pełen obraz sytuacji.

Następnie należy wybrać pożądaną kombinację (np. 2 z 3 lub 10 z 13) i stawkę za jaką gracz chce obstawić dany kupon. Typer może podać stawkę łączną dla całego kuponu (np. 20 zł) i wówczas bukmacher podzieli ją po równo pośród wszystkie bloki. Może również ustalić odrębną stawkę indywidualnie dla każdego bloku i wówczas łączna stawka na kuponie będzie sumą stawek zainwestowanych w każdy z bloków.

Co obstawiać na kuponach MAXIKOMBI w Fortunie? Z pewnością nie sprawdzą się tutaj mało wartościowe typy z niskimi kursami. Może się wówczas zdarzyć sytuacja, że gracz trafi np. kombinację 4 z 5, jednak niskie kursy dadzą wygraną nieznacznie wyższą od zainwestowanej w kupon stawki.

Znacznie bardziej opłacalne powinny być typy ze sporym value i wysokim kursem, co do których gracz ma pozytywne przeczucie, lecz są one zbyt ryzykowne, żeby zagrać je na pewniaka. Takie selekcje doskonale sprawdzą się na kuponach MAXIKOMBI u bukmachera Fortuna, gdyż nawet pomyłka w kilku przypadkach nie rujnuje kuponu i nie przekreśla szansy na atrakcyjną wygraną.

Jak grać MAXIKOMBI – podsumowanie

Każdy z Was, kto choć przez moment miał do czynienia z internetowymi zakładami sportowymi doskonale wie, jak bardzo kusząca jest wizja rekordowej wygranej na wielokrotnym kuponie AKO. Popularne taśmy mają jednak to do siebie, że oprócz obietnicy wysokiej wygranej w przypadku powodzenia niosą za sobą również spore ryzyko porażki, gdyż nawet jeden niecelny typ psuje cały kupon.

Ten problem nie dotyczy typerów, którzy zdecydują się na kupon MAXIKOMBI na stronie legalnego bukmachera Fortuna. Dzięki tej opcji gracz sam decyduje, jaka ilość trafionych typów da mu wygraną na kuponie. Przykładowo, gracz może zdecydować się na kombinację 5 z 10 i wówczas nawet połowa trafionych selekcji pozwoli mu cieszyć się ze zwycięskiego kuponu.

Rzecz jasna nie będzie ona aż tak okazała, niż gdyby trafił te same 10 kombinacji na tradycyjnym wielokrotnym kuponie AKO, jednak dzięki MAXIKOMBI maleje nie tylko kwota wygranej, jednak drastycznie spada również ryzyko niepowodzenia i utraty środków.

Fortuna zakłady bukmacherskie, Legalni bukmacherzy

, , , , , , ,

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.