Jak skutecznie obstawiać skoki narciarskie?

Skoki narciarskie cieszą się ogromną popularnością w naszym kraju i zimą może je zestawić nawet na równi z piłką nożną. Wielu kibiców decyduje się na obstawianie konkursów Pucharu Świata. Co trzeba wiedzieć, aby skutecznie typować wyniki skoków narciarskich u legalnych bukmacherów?

Spis treści

Co można obstawiać w skokach narciarskich?

Głównym zakładem jest przede wszystkim wytypowanie zwycięzcy konkursu. Gracze najchętniej typują, którzy zawodnicy wygrają zawody lub uplasują się na miejscu na podium.

Bardzo dużą popularnością w zakładach bukmacherskich cieszą się pojedynki między poszczególnymi skoczkami. Analitycy zestawiają ze sobą skoczków o przybliżonej formie i gracze mogą obstawiać, który z nich zajmie wyższą lokatę w konkursie.

Wielu, legalnych bukmacherów oferuje również zakłady na odległość skoków, otrzymaną punktację, najlepszą nację lub zakłady specjalne w konkretnych zawodach Pucharu Świata. Oferty są na tyle bogate i różnorodne, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Gdzie obstawiać skoki narciarskie?

Każdy legalny bukmacher ma w swojej ofercie skoki narciarskie. Najbogatszą ofertę można znaleźć rzecz jasna u największego w Polsce, legalnego bukmachera STS, który w zimę udostępnia szereg różnej maści zakładów na skoki narciarskie. Podobnie jest również u bukmachera Fortuna, u którego można znaleźć bardzo dużo zakładów na pojedynki między skoczkami. Wysokie kursy na zawody skoków narciarskich można znaleźć również u takich bukmacherów jak forBet, Totolotek oraz PZBuk.

Legalni bukmacherzy często organizują promocje lub bonusy z okazji konkursów skoków narciarskich, dlatego warto być na bieżąco z informacjami podawanymi przez konkretne firmy.

O czym trzeba pamiętać przy obstawianiu skoków narciarskich?

Obstawiając skoki narciarskie trzeba mieć na uwadze fakt, że nie wszystko zależy od zawodników. To bardzo specyficzny sport, w którym karty rozdaje… wiatr. Czynnik naturalny sprawia, że skoki narciarskie są loteryjne i bardzo trudne do obstawienia. Jeszcze przed sprawdzeniem oferty bukmacherskiej trzeba dokładnie sprawdzić pogodę, jaka będzie panowała w trakcie rozgrywania konkursu. Jeśli w trakcie zawodów zapowiadana jest wietrzna lub loteryjna pogoda, najlepiej odpuścić obstawianie. Gdy prognozowane warunki są stabilne i pogoda będzie łaskawa, dopiero wtedy warto podjąć próbę obstawienia konkursu.

Przed rozpoczęciem typowania należy dokładnie zapoznać się z ostatnimi wynikami konkursów Pucharu Świata. Jeśli któryś ze skoczków notował bardzo dobre wyniki w przekroju ostatnich konkursów, to jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że odpali z formą również w zawodach, które typujemy. Wielu zawodników ma swoje ulubione skocznie, na których potrafi daleko latać nawet wtedy,  gdy jego dyspozycja znajduje się pod kreską.

Warto również poczytać zapowiedzi na serwisach tematycznych, gdzie specjaliści przybliżają nadchodzące konkursy i przedstawiają, którzy skoczkowie są w świetle faworyta na dany weekend.

Podsumowanie

Skoki narciarskie to bardzo pasjonująca dyscyplina sportu, ciekawa do oglądania oraz obstawiania, które znacząco podbija emocje w trakcie oglądania konkursów. Trzeba jednak pamiętać, że w skokach górą jest wiatr i to warunki decydują o skoku zawodnika, co sprawia, że typowanie jakichkolwiek wyników może być bardzo trudne.

Legalni bukmacherzy, Poradnik bukmacherski

, , , , ,

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...






Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.