Jeszcze wyższy cashback bonus na start od bukmachera STS

Z pewnością każdy z Was doskonale zna atrakcyjny pakiet składający się z aż trzech bonusów powitalnych dla nowych klientów legalnego bukmachera STS. 

W najbliższych dniach gracze, którzy zdecydują się na rejestrację nowego konta w STS mogą liczyć na jeszcze wyższy zakład bez ryzyka, dzięki któremu bukmacher zwróci im stawkę przegraną na pierwszym kuponie.

Spis treści

Oferta zakładów sportowych od STS pęka w szwach

W najbliższych dniach i tygodniach fani sportu w najlepszym wydaniu nie powinni narzekać na brak interesujących wydarzeń. Finał Ligi Mistrzów i Ligi Europy, tenisowy French Open, hokejowe Mistrzostwa Świata elity, sparingi Reprezentacji Polski z Rosją oraz Islandią, czy w końcu startujące lada moment piłkarskie Euro 2021.

Oczywiście każde z tych wydarzeń można będzie obstawić na stronie legalnego bukmachera STS. Oferta zakładów od STS to nie tylko atrakcyjne kursy przedmeczowe, mnóstwo opcji i rynków zakładów na żywo, ale i transmisje w livestreamach STS. 

To również sporo ciekawych promocji okolicznościowych oraz atrakcyjny STS bonus powitalny, który w najbliższych dniach będzie jeszcze wyższy.

Jeszcze wyższy cashback bonus STS na start

Czas trwania tej promocji jest ograczniczny. Aby zgarnąć jeszcze wyższy cashback bonus STS na start należy założyć konto na stronie tego legalnego bukmachera do soboty 29 maja do godz. 23:59. Należy również pamiętać, żeby w trakcie rejestracji wpisać kod promocyjny o treści SUPERBONUS w odpowiednie pole formularza.

Następnie można wpłacić pierwszy depozyt i obstawić dowolne wydarzenie z oferty zakładów bukmachera STS. Jeśli kupon okaże się zwycięski, wówczas wygrana należy rzecz jasna do typera. Natomiast jeśli zabraknie mu szczęścia i pierwszy zakład w STS okaże się nietrafiony, wówczas cała stawka pojawi się z powrotem na jego koncie. 

Jak wypłacić cashback bonus STS?

Maksymalny cashback bonus STS to 250 zł z powrotem na koncie depozytowym oraz ekstra bonus 30 zł na saldzie bonusowym. Cashback bonus łączy się rzecz jasna z promocją od pierwszego depozytu, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zgarnąć oba te atrakcyjne bonusy.

Bonus STS wymaga obrotu 3x zanim będzie mógł zostać wypłacony, zaś do obrotu zaliczają się wyłącznie zwycięskie kupony z kursem min. 1.91. Więcej informacji o tym i pozostałych bonusach znajduje się na stronie legalnego bukmachera STS.

STS zakłady bukmacherskie

, , ,

Spodobał Ci się zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103