Kalendarz adwentowy u bukmachera forBet. Milion złotych w bonusach!

Kalendarz adwentowy u bukmachera forBet. Milion złotych w bonusach!

Jak co roku legalny bukmacher forBet organizuje promocję w ramach kalendarza adwentowego. Każdego dnia gracz może otrzymać nowe, unikatowe bonusy na swoje konto.  Łącznie do rozdania jest aż 1000000 złotych w bonusach!

Takiej promocji na polskim rynku dawno nie było. Legalny bukmacher forbet tradycyjnie wystartował z akcją kalendarza adwentowego, w którym od 1 do 24 grudnia klienci mogą otrzymać szereg bardzo ciekawych bonusów. W puli organizowanej loterii jest aż 200 000 złotych, natomiast legalny bukmacher forBet dokłada graczom jeszcze 1 000 000 PLN w różnego rodzaju bonusach

Spis treści

Jak skorzystać z kalendarza adwentowego w forBet?

W loterii organizowanej przez bukmachera udział mogą wziąć wszyscy, którzy mają zarejestrowane konto. Po zalogowaniu się wystarczy kliknąć w odpowiednią podstronę i odebrać bonus przygotowany na dany dzień.

Co można otrzymać z kalendarza adwentowego?

Bukmacher przygotował kilka opcji bonusowych dla swoich graczy. Codziennie, przez nieco ponad trzy tygodnie można otrzymać zakłady bez ryzyka, bonus w postaci podwójnych wygranych „MaxiZysk” oraz dodatkowe losy w ramach loterii świątecznej. Można również wylosować darmową grę bez płacenia podatku.

Na czym polega loteria świąteczna w forBet?

Aby wziąć udział w świątecznej loterii forBet trzeba zalogować się na swoje konto. Następnie trzeba zagrać kupon ze stawką minimum 25 złotych. Każda wielokrotność 25 PLN to kolejne losy do loterii.

W losowaniach półśrednich  (4 losowania, pula nagród 40 000 PLN) miejsca od 1-5 otrzymują 1000 złotych, natomiast miejsca od 6 do 15 dostają 500 złotych. W losowaniu finałowym pierwsze miejsce otrzymuje aż 50 000 złotych. Łączna pula nagród finałowego losowania to aż 160 tysięcy złotych!

 

 

forBET zakłady bukmacherskie, Legalni bukmacherzy, Promocje bukmacherskie

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.