Konto tymczasowe w Fortunie. Jak działa?

Konto tymczasowe w Fortunie. Jak działa?

Legalne firmy bukmacherskie coraz częściej ułatwiają dostęp klientom do swojej oferty kursowej. Już jakiś czas temu na podobny ruch zdecydowała się Fortuna, która umożliwiła założenie tak zwanego konta tymczasowego. Jak to wygląda w praktyce?

Spis treści

Konto bez przesłania dowodu osobistego?

Od momentu wejścia w życie ustawy hazardowej z 2017 roku, bukmacherzy są zobowiązani weryfikować konta swoich klientów dowodem osobistym. Wcześniej w trakcie rejestracji nie było trzeba przesyłać dokumentu potwierdzającego pełnoletność, bukmacher mógł jednak wyrywkowo przeprowadzić weryfikację na wybranych klientach. Od kilku lat osoba chcąca założyć konto u legalnego bukmachera musi przesłać obie strony dowodu osobistego.

Dla niektórych przesłanie kopii dowodu tożsamości jest problematyczne. Bariery mogą stanowić kwestie techniczne w postaci złych jakościowo zdjęć lub niepokoju poprzez samo wysyłania tak poważnego dokumentu do sieci. Jak się okazuje, istnieje opcja skorzystania z usług bukmachera bez wysyłania skanów dowodu osobistego. Mowa o koncie tymczasowym, które można założyć między innymi u legalnego bukmachera Fortuna.

Jak sama nazwa wskazuje, konto tymczasowe jest ważne przez określony czas, u bukmachera Fortuna czas ważności konta wynosi 28 dni. Rejestracja trwa niespełna minutę i należy podać tylko i wyłącznie podstawowe dane osobowe i konto tymczasowe zostanie utworzone.

Limity konta tymczasowego

Konto tymczasowe ze względu na swój miesięczny termin ważności ma szereg ograniczeń oraz limitów względem pełnoprawnego konta założonego z potwierdzeniem tożsamości dowodem osobistym. Na koncie tymczasowym wygrana z jednego kuponu może wynieść maksymalnie 2279,99 złotych, natomiast kwota jednorazowego depozytu nie może przekroczyć 5000 złotych. Są to normy prawne, których bukmacher w żaden sposób nie może ominąć w swojej ofercie.

W każdej chwili konto tymczasowo można przekształcić w pełnoprawne konto u bukmachera Fortuna. Wystarczy wyłącznie przesłać kopię dowodu osobistego i można bez żadnych ograniczeń korzystać z usług Fortuny.

Podsumowanie. Czy warto zakładać konto tymczasowe?

Konto tymczasowe jest bardzo ciekawą i interesującą opcją u legalnego bukmachera Fortuna. Wielkim plusem jest to, że nie trzeba wysyłać bukmacherowi dokumentów potwierdzających tożsamość.

Są jednak minusy w postaci dużych limitów przy potencjalnych wygranych oraz depozytach. To idealny sposób na przetestowanie funkcjonowania serwisu Fortuny i późniejszym założeniu konta stałego.

Fortuna zakłady bukmacherskie, Legalni bukmacherzy, Poradnik bukmacherski

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.