Kto będzie nowym prezesem PZPN? Oferta zakładów od Betfan. 

18 sierpnia poznamy nowego sternika polskiego futbolu. Wtedy to odbędzie się zjazd delegatów Polskiego Związku Piłki Nożnej, podczas którego wybrany zostanie następca Zbigniewa Bońka. 

Ofertę zakładów na to wydarzenie zaprezentował właśnie legalny bukmacher Betfan. Sprawdź kto zdaniem analityków tego operatora zostanie nowym prezesem PZPN.

Spis treści

Wygasa kadencja Zbigniewa Bońka w PZPN

W teorii czas Zbigniewa Bońka w roli prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej powinien minąć już roku temu, jednak pandemia spowodowała, że wybory nowego sternika polskiego futbolu zostały przesunięte o 12 miesięcy. Jaka była to kadencja? No cóż, najuczciwiej będzie stwierdzić, że na jej koniec Boniek ma tyle samo zwolenników, co przeciwników. 

Z pewnością na plus byłemu gwiazdorowi Juventusu należy zapisać to, że doskonale wie, jak się poruszać po korytarzach UEFY, czego efektem było kilka wielkich imprez w naszym kraju. Z drugiej strony jednak wyniki osiągane przez polskich piłkarzy nie powalały w ostatnich latach na kolana.

O klubach nawet nie warto wspominać, gdyż te odpadają na pierwszych etapach międzynarodowej rywalizacji. Natomiast co do kadry, to należy przyznać, że jeździliśmy na wszystkie wielkie imprezy, jednak furory na żadnej nie zrobiliśmy (przyzwoicie spisaliśmy się jedynie we Francji w 2016 roku).

A zatem następcę Bońka czeka niemało pracy, aby nie tylko podnieść poziom polskiej piłki klubowej, ale i sprawić, żeby reprezentacja nawiązała do czasów swojej świetności. Kogo czeka to zadanie? Swoich faworytów przedstawili właśnie wszyscy topowi bukmacherzy internetowi, zaś w tym gronie nie zabrakło serwisu Betfan.

Oferta zakładów Betfan na wybory prezesa PZPN

Legalny bukmacher Betfan od lat słynie nie tylko z bardzo bogatej oferty zakładów sportowych, ale i ze znakomitych, bezsprzecznie najlepszych na rynku zakładów specjalnych. Tak jest również i tym razem, czego efektem są kursy dotyczące nowego prezesa PZPN.

Bez zbędnego przedłużania. Kto zostanie nowym prezesem PZPN? Według analityków zatrudnionych przez bukmachera Betfan największe szanse na to prestiżowe stanowisko ma Cezary Kulesza. Obstawiając triumf byłego prezesa Jagiellonii Białystok można pomnożyć swój depozyt w Betfan po kursie 1.30. Kulesza mocno w ostatnich dniach zdystansował swojego głównego rywala, czyli obecnego wiceprezesa związku, Marka Koźmińskiego, którego triumf wyceniono w Betfan po kursie 4.00. 

Patrząc na kursy od Betfan pozostali kandydaci nie mają zbyt wielkich szans na prezesurę. Czy tak się właśnie stanie? Przekonamy się już 18 sierpnia.

Dołącz do Betfan i zgarnij atrakcyjny pakiet na start

Na jaką promocję powitalną mogą liczyć gracze, którzy zdecydują się dołączyć do Betfan i zarejestrują nowe konto gracza w tym serwisie? Okazuje się, że Betfan przygotował dla nich bardzo atrakcyjny pakiet bonusów powitalnych, dzięki któremu na ich koncie gracza pojawią się aż trzy bonusy na start:

  • Cashback bonus 600 zł
  • Betfan bonus 100% od drugiego depozytu 1000 zł
  • Freebet bonus bez depozytu 50 zł

Ta ostatnia promocja jest tymczasowa i wygaśnie 31 lipca. Należy również pamiętać, że aby mieć szansę na tak atrakcyjne bonusy należy wpisać nasz Betfan kod promocyjny o treści SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego. Więcej informacji o tym pakiecie bonusów na start znajduje się na oficjalnej stronie legalnego bukmachera Betfan.

Betfan zakłady bukmacherskie

, , , , ,

Spodobał Ci się zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103