Kto posędziuje finał Euro 2021? Oferta zakładów od bukmachera STS. 

Wielkimi krokami zbliżają się najważniejsze mecze Euro 2021. Już dziś poznamy pierwszych półfinalistów i ani się obejrzymy będziemy się emocjonować wielkim finałem na Wembley. 

I właśnie tego wydarzenia dotyczy najnowszy rynek zakładów od legalnego bukmachera STS. Sprawdź ofertę zakładów tego serwisu, a być może uda Ci się obstawić wartościowy kupon. 

Spis treści

Czas na ćwierćfinały Euro 2021

W piątek oraz sobotę będziemy świadkami czterech spotkań ćwierćfinałowych Euro 2021. Turniej wchodzi w decydującą fazę, zaś margines błędu ograniczony został do absolutnego minimum. Jakie drużyny awansują do dalszej fazy rozgrywek? Oto kalendarz meczów 1/4 finału Euro 2021:

  • Szwajcaria vs Hiszpania
  • Belgia vs Włochy
  • Czechy vs Dania
  • Ukraina vs Anglia

Oczywiście bogata oferta zakładów na każde z tych spotkań czeka na Was na stronie legalnego bukmachera STS, który poza tradycyjnymi rynkami zakładów proponuje również sporo rynków pokrewnych. 

Obstaw w STS sędziego finału Euro 2021

Klienci bukmachera STS dostają do ręki mnóstwo ciekawych rynków zakładów specjalnych dotyczących Euro 2021, chociażby triumfatora turnieju, króla strzelców mistrzostw, itd. Nas natomiast zaciekawiły zakłady dotyczące sędziego meczu finałowego. Czy na tym etapie możliwe jest wytypowanie arbitra, który dostąpi zaszczytu poprowadzenia meczu finałowego?

Na ten moment największe szanse na poprowadzenie finału ma zdaniem analityków bukmachera STS ma Holender Bjorn Kuipers, za którego ten serwis płaci po kursie 2.00. Kolejny na liście jest z kolei Turek Cuneyt Cakir, za którego triumf można pomnożyć swój depozyt w STS po kursie 3.50. A jak będzie przekonamy się już niebawem.

Załóż konto w STS i zgarnij 3 bonusy powitalne

Atrakcyjny pakiet bonusów na start czeka na każdego nowego klienta legalnego bukmachera STS. Wystarczy wykorzystać nasz STS kod promocyjny i wpisać SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza, a na koncie gracza pojawią się aż trzy bonusy powitalne:

  • STS bonus 100% od pierwszego depozytu 1200 zł
  • Zakład bez ryzyka 230 zł
  • Freebet bonus bez depozytu 29 zł

Każda z tych promocji przeznaczona jest wyłącznie dla graczy, którzy wpiszą nasz STS kod promocyjny w odpowiednie pole formularza. Więcej informacji o tym pakiecie na start znajduje się na oficjalnej stronie legalnego bukmachera STS.

STS zakłady bukmacherskie

, ,

Spodobał Ci się zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103