Którzy bukmacherzy akceptują płatności Paysafecard?

Coraz większą popularnością cieszy się metoda płatnością Paysafecard. Na czym ona polega oraz którzy z legalnych bukmacherów akceptują depozyty złożone tą cenioną wśród klientów metodą płatności?

Paysafecard – co to?

Jest to to przedpłacona metoda płatności online oparta na kuponach z 16-cyfrowym kodem PIN. Podczas płacenia użytkownik musi wprowadzić wcześniej otrzymany kod PIN, po czym konto zostaje obciążone. Kod może zostać wykorzystany kilkukrotnie aż do momentu, w którym środki zostaną wyczerpane.

Wielką zaletą tej metody płatności jest bardzo łatwy dostęp do kodów. Kod PIN można kupić w praktycznie każdym sklepie, kiosku, salonie prasowym oraz innym punkcie sprzedaży na całym świecie. Paysafecard jest dostępne w 650 tysiącach miejsc sprzedaży w 43 krajach na całym świecie, w tym oczywiście na terenie Polski.

Legalni bukmacherzy z Paysafecard

Jako pierwszy z inicjatywą umożliwienia płatności Paysafecard wyszedł STS – największy gracz na polskiej scenie bukmacherskiej. Już w połowie 2018 roku klienci katowickiego krezusa mogli za pomocą kodu Paysafecard złożyć swój depozyt. Warto jednak zaznaczyć, że Paysafecard u bukmachera STS obsługuje Dotpay – zewnętrzny system płatności internetowych.

Tym samym śladem podążył również forBet, który umożliwił płatność Paysafecard bezpośrednio na swoim serwisie, bez udziału żadnych innych systemów oraz pośredników. Identyczna sytuacja jest również u legalnego bukmachera LVBET.

Od niedawna klienci TotalBet oraz Totolotek mogą również bezpośrednio doładować saldo konta za pomocą kodu Paysafecard

Legalni bukmacherzy, Promocje bukmacherskie

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:

słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.