Kursy bukmacherskie na FAME MMA 9. Gdzie obstawiać freakową galę MMA?

Już 6 marca odbędzie się dziewiąta gala FAME MMA. Tym razem w walce wieczoru zmierzy się Patryk „Kizo” Woziński i rozpoznawalny Paweł „Popek” Mikołajuw. Karta walk pierwszej gali FAME MMA gwarantuje ogromne emocje. Jak wyglądają kursy na FAME MMA 9?

Kiedy i gdzie odbędzie się FAME MMA 9?

Wielkimi krokami zbliża się kolejna odsłona gali, w której pojedynki toczą znane osobistości ze świata internetu. Przez nieco ponad dwa lata federacja FAME MMA bardzo mocno się rozwinęła i aktualnie jest jedną z czołowych imprez sportów walki.

FAME MMA 9 odbędzie się 6 marca 2021 roku. Aktualna sytuacja epidemiczna w kraju nie pozwala na organizację wydarzenia z udziałem publiczności. Nie wiadomo, gdzie dokładnie federacja zdecyduje się na organizację FAME MMA 9. Według wstępnych informacji, odbędzie się ona w jednym ze studiów telewizyjnych lub innym obiekcie położonym w Łodzi.

Gdzie oglądać galę FAME MMA 9?

Jedyną, legalna możliwością obejrzenia gali FAME MMA 9 jest zakup licencji pay per-view. Oficjalny stream będzie transmitowany na stronie federacji FAME MMA. Koszt wejściówki kosztuje 19,99 złotych.

Karta walk FAME MMA 9

Patryk „Kizo” Woziński – Paweł „Popek” Mikołajuw (walka wieczoru)

Sylwester Wardęga – Kacper „Blonsky” Błoński (co-main event)

Jakub „Kubańczyk” Flas – Marcin Malczyński (walka o pas kat. 84 kg)

Kamila „Zusje” Smogulecka – Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk

Paweł „Ponczek” Sikora – Patryk „paTrykos” Domke

Mariusz „Hejter” Słoński – Filip Zabielski

Karolina „Way of Blonde” Brzuszczyńska – Anna Andrzejewska

Krystian „Krycha” Wilczak – Aleksander „Sasza” Muzheiko

Oleg Riaszeńcew – Patryk „Ryba” Karaś

Jakub Post – Mikołaj „VanDal” Rdzanek

Walka wieczoru FAME MMA 9

W walce wieczoru zmierzy się Patryk „Kizo” Woziński i Paweł „Popek” Wałujew. Starcie obu raperów zapowiada się bardzo emocjonująco, jednak nie da się ukryć, ze głównym faworytem walki wieczoru FAME MMA 9 jest kontrowersyjny Popek. 42-letni wokalista ma zdecydowane większe doświadczenie od swojego rywala i wielokrotnie pokazywał swoje umiejętności w klatce. W trakcie ostatniego pojedynku na FAME MMA, Popek bez żadnego trudu pokonał Stiflera. Kizo ma za sobą tylko jedną walkę, już wcześniej wystąpił na gali FAME MMA. Przegrał swój pojedynek z Mielonidasem. Jak będzie teraz?

Kursy na galę FAME MMA 9

Jedynym bukmacherem, który w swojej ofercie ma kursy na FAME MMA 9 to Betclic. Polski, legalny bukmacher to oficjalny sponsor wydarzenia, dzięki czemu na wyłączność na wystawienie oferty z kursami FAME MMA 9. Aktualnie asortyment kursów FAME MMA 9 nie jest zbyt wielki, analitycy legalnego bukmachera Betclic wystawili wyłącznie ofertę na zwycięzców poszczególnych walk.

Tuż przed galą pojawi się więcej propozycji kursowych na FAME MMA 9. Według naszych informacji, oferta powinna zostać powiększona o zakłady dotyczące ilości rund w każdym z pojedynku, scenariusza zakończenia walk a także możliwych wydarzeń, które mogą mieć miejsce w FAME MMA 9.

Legalni bukmacherzy, Promocje bukmacherskie

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:

słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.