Lenczyk kończy współpracę ze Śląskiem

Orest Lenczyk nie jest już trenerem Śląska Wrocław. Klub po czwartkowej fatalnej porażce 1:5 z Hannoverem 96 i odpadnięciu z eliminacji do Ligii Europejskiej za porozumieniem stron rozwiązał z nim umowę.

Jeszcze przed rewanżowym meczem wiele mówiło się o odejściu Lenczyka, który według nieoficjalnych informacji miał być skonfliktowany z niektórymi piłkarzami. Śląsk na sześć spotkań w eliminacjach do europejskich pucharów przegrał pięć dodatkowo tracąc w tych spotkaniach mnóstwo bramek. Również start ligi nie był zachwycający w ich wykonaniu po porażce z Widzewem Łódź.

70 letni Lenczyk był trenerem Wojskowych przez równo dwa lata. Doprowadził zespół do wicemistrzostwa oraz mistrzostwa kraju, jednak sukcesy w lidze polskiej nie zapewniły dobrych występów w Europie.

Tymczasowo pierwszym trenerem Śląska w najbliższych meczach ekstraklasy będzie Paweł Barylski, który do tej pory pełnił funkcję asystenta. Zarząd klubu w ciągu kilkunastu dni przedstawi nazwisko nowego trenera wrocławskiego klubu.

Liga polska, Piłka nożna

Spodobał Ci się zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Skuteczne obstawianie zakładów bukmacherskich nie jest takie proste jakie wydaje się wielu początkującym typerom. Aby zarabiać pieniądze na obstawianiu typów zakładów sportowych musisz grać najlepsze typy bukmacherskie po wysokich kursach u sprawdzonych bukmacherów.

W typowaniu zakładów liczy się nie tylko znajomość dyscypliny sportowej ale również znajomość aktualnej sytuacji w zespole oraz aktualnej sytuacji ligowej, turniejowej. Sportowi eksperci portalu darmowa-kasa.pl publikują starannie wyselekcjonowane, darmowe profesjonalne typy na piłkę nożną, tenis, siatkówkę, boks oraz wiele innych dyscyplin.

Obstawiaj typy bukmacherskie doświadczonych ekspertów sportowych portalu darmowa-kasa.pl i zyskaj przewagę nad bukmacherami! Dzięki naszym typom zakłady bukmacherskie online przyniosą Ci oczekiwane zyski!