Maja Strzelczyk współpracuje z BETFAN

Maja Strzelczyk współpracuje z BETFAN

Legalny bukmacher BETFAN kontynuuje swoją strategię marketingową i nawiązuje współpracę z kolejną, znaną osobą ze środowiska sportowego. Kolaborację z bukmacherem nawiązała dziennikarka Maja Strzelczyk.

Maja Strzelczyk dołącza do BETFAN

Bukmacher BETFAN za pośrednictwem swoich kanałów socialmedia oficjalnie ogłosił podpisanie umowy z Mają Strzelczyk, która na co dzień pracuje w stacji Canal+. Kibice z pewnością świetnie znają ją z meczów Ekstraklasy, w których to przeprowadza wywiady z zawodnikami w przerwie oraz po meczu. Jest również znana ze swojej nienagannej, hiszpańskiej mowy. Jest jedną z niewielu osób z dziennikarskiego grona, która perfekcyjnie rozmawia w tym języku.

Strzelczyk będzie prowadziła cykliczny program pod nazwą „Pogadajmy o typach”, który będzie publikowany na oficjalnym kanale BETFAN w serwisie YouTube.

BETFAN i znane osoby

Strzelczyk nie jest jedyną osobą, z którą BETFAN nawiązał współpracę marketingową. Twarzą bukmachera przede wszystkim jest Mariusz Pudzianowski, który stworzył nawet promocję powitalną dla nowych klientów bukmachera. Od niedawna z bukmacherem współpracuje również Bartek Ignacik, dziennikarz Canal+ i gospodarz znanego show „TurboKozak”.

 

Betfan zakłady bukmacherskie, Legalni bukmacherzy

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.