Jeżeli jeszcze nie jesteś tego świadomy to uświadom sobie to teraz: bez znajomości podstawowych pojęć matematycznych nie osiągniesz sukcesu w zakładach bukmacherskich w dłuższym okresie czasu.
Zakłady bukmacherskie, poker, gry kasynowe… cały hazard – wszystko opiera się na matematyce!
Wszędzie chodzi o to aby prawdopodobieństwo Twojej przegranej było większe od prawdopodobieństwa wygranej, a wszystko to dlatego, że firmy bukmacherskie nie są organizacjami dobroczynnymi tylko świetnie prosperującymi przedsiębiorstwami żądnymi zysku.
Czy to źle? Nie, na zakładach bukmacherskich można sporo zarobić, jednak aby było to możliwe powinieneś poznać prawa jakimi rządzą się gry mające element losowy.
Spis treści
Szacowane prawdopodobieństwo zajścia zdarzenia bukmacherskiego przez typera razy kurs tego zdarzenia wystawiony przez firmę bukmacherską to podstawowe równanie z jakim zmaga się na co dzień każdy dobry typer. Tylko dzięki temu jest w stanie oszacować opłacalność obstawienia typu.
Aby osiągnąć sukces w bukmacherce nie wystarczy tylko analiza statystyk wyników i gry zespołów/uczestników obstawianych zdarzeń. Równie ważna jest analiza swoich własnych poczynań, diagnozowanie i analizowanie swoich własnych błędów. Dowiedz się więcej o statystykach w obstawianiu.
W branży bukmacherskiej po obu stronach barykady wykorzystywana jest matematyka, głównie statystyka i rachunek prawdopodobieństwa. Poznaj kilka podstawowych pojęć matematycznych, które być może otworzą Ci umysł na to jak ważna jest w zakładach bukmacherskich statystyka.
W artykule tym dowiesz się co to takiego odchylenie standardowe, wariancja i do czego te „kosmiczne” pojęcia matematyczne mogą się przydać w skutecznym typowaniu zakładów bukmacherskich. Przeczytaj o matematyce w zakładach bukmacherskich.
Jak już pewnie zdążyłeś się przekonać na własnej skórze, w bukmacherce nigdy nie ma 100% pewniaków. Jednak istnieją sytuacje gdy możesz mieć 100% pewności na wygraną bez względu na to jaki padnie wynik! To są właśnie surebety.
Legalni bukmacherzy, Poradnik bukmacherski
co obstawiać, gra poker, gry pokera, jak obstawiać, poker gra, rozstęp statystyka, statystyka rozstęp, statystyki bukmacherskie, surebety, typowanie bukmacherskie
Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.
1 Komentarz wpisu "Matematyka w zakładach bukmacherskich"
Krzysztof, piątek, 17 lip 2020 12:14
Artykuł to takie masło maślane zero konkretów i same ogólniki i bzdury. 99% przegrywa na dłuższą mete w grach hazardowych.