Matematyka w zakładach bukmacherskich

Matematyka w zakładach bukmacherskich

Jeżeli jeszcze nie jesteś tego świadomy to uświadom sobie to teraz: bez znajomości podstawowych pojęć matematycznych nie osiągniesz sukcesu w zakładach bukmacherskich w dłuższym okresie czasu.

Zakłady bukmacherskie, poker, gry kasynowe… cały hazard – wszystko opiera się na matematyce!

Wszędzie chodzi o to aby prawdopodobieństwo Twojej przegranej było większe od prawdopodobieństwa wygranej, a wszystko to dlatego, że firmy bukmacherskie nie są organizacjami dobroczynnymi tylko świetnie prosperującymi przedsiębiorstwami żądnymi zysku.

Czy to źle? Nie, na zakładach bukmacherskich można sporo zarobić, jednak aby było to możliwe powinieneś poznać prawa jakimi rządzą się gry mające element losowy.

Spis treści

Opłacalność obstawianie zdarzeń sportowych

Szacowane prawdopodobieństwo zajścia zdarzenia bukmacherskiego przez typera razy kurs tego zdarzenia wystawiony przez firmę bukmacherską to podstawowe równanie z jakim zmaga się na co dzień każdy dobry typer. Tylko dzięki temu jest w stanie oszacować opłacalność obstawienia typu.

Rola statystyk w dobrym obstawianiu

Aby osiągnąć sukces w bukmacherce nie wystarczy tylko analiza statystyk wyników i gry zespołów/uczestników obstawianych zdarzeń. Równie ważna jest analiza swoich własnych poczynań, diagnozowanie i analizowanie swoich własnych błędów. Dowiedz się więcej o statystykach w obstawianiu.

Zastosowanie statystyki w zakładach bukmacherskich

W branży bukmacherskiej po obu stronach barykady wykorzystywana jest matematyka, głównie statystyka i rachunek prawdopodobieństwa. Poznaj kilka podstawowych pojęć matematycznych, które być może otworzą Ci umysł na to jak ważna jest w zakładach bukmacherskich statystyka.

Rozstęp, wariancja i odchylenie standardowe w służbie typera

W artykule tym dowiesz się co to takiego odchylenie standardowe, wariancja i do czego te „kosmiczne” pojęcia matematyczne mogą się przydać w skutecznym typowaniu zakładów bukmacherskich. Przeczytaj o matematyce w zakładach bukmacherskich.

Surebety – matematyczne zakłady bukmacherskie

Jak już pewnie zdążyłeś się przekonać na własnej skórze, w bukmacherce nigdy nie ma 100% pewniaków. Jednak istnieją sytuacje gdy możesz mieć 100% pewności na wygraną bez względu na to jaki padnie wynik! To są właśnie surebety.

Legalni bukmacherzy, Poradnik bukmacherski

, , , , , , , , ,

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:

1 Komentarz wpisu "Matematyka w zakładach bukmacherskich"

  1. Krzysztof, piątek, 17 lip 2020 12:14 

    Artykuł to takie masło maślane zero konkretów i same ogólniki i bzdury. 99% przegrywa na dłuższą mete w grach hazardowych.


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (3 głosów, ocena: 3,00)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.