Mecze eliminacyjne do Euro 2012

Mecze eliminacyjne do Euro 2012

Polska kadra gra towarzysko, ale innym przychodzi jeszcze bić się w eliminacjach Euro 2012.

W piątek 7 października i sobotę 8 października czeka nas wysyp ciekawych konfrontacji, które typują bukmacherzy forbet. W grupie A hit, czyli Turcja 3.40 kontra Niemcy 2.05, choć goście awans mają już zapewniony, ale gospodarze jeszcze walczą o drugą lokatę (zagraża im Belgia).

W grupie B Słowacja 2.90 raczej nie upora się z Rosją 2.40, która przewodzi tabeli, ale stawka za nią bardzo zbita – czają się jeszcze Irlandia i Armenia.

W grupie C wicelider Serbia 2.25 wygra z liderem Włochami 3.10, bo oni awans już wywalczyli, a Serbowie jeszcze próbują.

W grupie E Finlandia 5.85 ulegnie Szwecja 1.57, bo ta chce uciec przed pauzującymi teraz Węgrami.

W grupie F Grecja 2.45 do upadłego będzie walczyć z Chorwacją 2.75, to dwie najwyżej sklasyfikowane ekipy.

W grupie G „kropkę nad i” postawi Anglia 1.72 ogrywająca na wyjeździe Czarnogórę 4.85. Podobnie jak w grupie I: Czechy 5.00 przegrają z broniącą tytułu mistrzowskiego Hiszpanią 1.70, która zagwarantuje sobie tym samym wyjazd na Euro 2012.

W grupach D i H wszystko rozstrzygnie się pewnie za tydzień.

Mecze eliminacyjne do Euro 2012

Euro 2012

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.