Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2012

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2012

Finały czternastych Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej odbędą się w Polsce i na Ukrainie między 8 czerwca a 1 lipca 2012 roku. Po raz trzeci prawo organizowania tego turnieju otrzymały dwa kraje.

Szesnaście drużyn podzielone na cztery grupy powalczy na ośmiu stadionach o końcowy triumf. Miasta w których odbędą się mecze to w Polsce – Gdańsk, Poznań, Warszawa, Wrocław – na Ukrainie – Donieck, Lwów, Charków i Kijów.

Dwunastu z szesnastu finalistów uczestniczyło w poprzednim turnieju Euro 2008, Ukraina jako jedyna w stawce będzie debiutować na Mistrzostwach.

2 grudnia 2011 roku w Kijowie miało miejsce ostateczne losowanie grup finałowych. Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansują do ćwierćfinałów.

Wszystkie spotkania będą transmitowane na żywo do ponad dwustu krajów na całym świecie. Są to ostatnie Mistrzostwa w których udział weźmie szesnaście zespołów. W 2016 roku liczba ich zwiększy się do dwudziestu czterech.

Prezentujemy grupy i drużyny, które zagrają na ukraińskich i polskich boiskach.

Grupa A

Polska
Polska
Grecja
Grecja
Rosja
Rosja
Czechy
Czechy

Grupa B

Holandia
Holandia
Dania
Dania
Niemcy
Niemcy
Portugalia
Portugalia

Grupa C

Hiszpania
Hiszpania
Włochy
Włochy
Irlandia
Irlandia
Chorwacja
Chorwacja

Grupa D

Ukraina
Ukraina
Szwecja
Szwecja
Francja
Francja
Anglia
Anglia

Archiwum, Euro 2012

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:

słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.