Najlepsze promocje i bonusy bez depozytu

Bonusy i promocje bez potrzeby deponowania pieniędzy zdarzają się w internecie nie zdarzają się często. Korzystając z takiej promocji można całkowicie bez ryzyka przegranej przetestować ofertę bukmachera, pokerromu lub kasyna.

Darmowe pieniądze bez depozytu to rarytas w szczególności w zakładach bukmacherskich, jestem w stanie policzyć na palcach liczbę takich ofert wśród bukmacherów internetowych. Jakiś czas temu forBET oferował darmowe 5 zł, również LV BET w bonusie BETSSONOWSKI oferował za darmo najpierw 5 a później 1 zł, był jeszcze TOTALbet z darmowym 5 EUR. Kwoty niby małe ale aby je uzyskać wystarczyło jedynie zarejestrować się w serwisie bukmachera.

W kwietniu 2017 roku weszła w życie nowelizacja ustawy hazardowej z 2009 roku. W nowelizacji tej polscy bukmacherzy otrzymali możliwość reklamowania swoich serwisów internetowych poprzez promocje i bonusy.

Zapoczątkowało to walkę o klienta, której efektem są liczne bonusy powitalne dla nowych graczy. Poniżej przedstawiamy listę legalnych bukmacherów u których można uzyskać bonus bez depozytu.

Bonusy bez depozytu najczęściej występują w kasynach internetowych, możesz dostać za darmo np. 20 euro jednak aby uzyskać ten bonus musisz wprowadzić numer swojej karty kredytowej. Oczywiście żadna płatność nie zostanie pobrana bez Twojej zgody, jednak jest to już pewien „przyczółek” do Twoich pieniędzy, polecam z rozwagą podchodzić do tego bonusu.

Podobnie sprawa ma się na internetowych stołach pokerowych, ciężko o bonusy bez depozytu, wyjątkiem jest bardzo dobra oferta szkoły pokerowej PokerStrategy gdzie całkowicie bez ryzyka możesz uzyskać darmowe $50 na grę w pokera. Wystarczy zarejestrować się, odpowiedzieć poprawnie na kilka pytań quizowych z zakresu gry w pokera a otrzymasz $50 na wybrany pokerrom.

DarmoweTypOpisOdbierz
20 PLNzakładyforBET bez depozytuforBET
20 PLNzakładyTotolotek bez depozytuTotolotek
20 PLNzakładyLV BET bez depozytuLV BET

Polecamy skorzystać z bonusów bez depozytu gdyż można tylko zyskać.
Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103