TOP 10 aktualnych bonusów i promocji bukmacherskich

Poniżej znajduje się lista aktualnych promocji i bonusów bukmacherskich dostępnych dla Polaków. Szczegółowe informacje każdej promocji znajdują się na stronie każdego z bonusów. Kliknij w „Opis” aby przejść do szczegółów promocji, kliknij w „Odbierz” aby przejść na stronę bukmachera, zarejestrować się i odebrać bonus. Powodzenia i wysokich wygranych!

Redakcja typerów portalu darmowa-kasa.pl w szczególności poleca bonusy u bukmachera Totolotek i eTOTO gdyż są to 2 jedyne bonusy bukmacherskie, w których kwotę bonusu otrzymujesz zaraz po depozycie. Moment przyznania bonusu jest istotny gdyż kwota bonusowa jest od razu dostępna do obstawiania.

W przypadku pozostałych bonusów powitalnych – najpierw musisz wykonać część lub całość obrotu a dopiero następnie otrzymasz bonusowe pieniądze.

Poniższa lista zawiera legalnych bukmacherów dostępnych na terytorium Polski. Dla graczy posiadający polski adres zamieszkania obstawianie zakładów bukmacherskich jest w tych firmach w pełni legalne. Każdy z bukmacherów jest zgodny z polskim prawem hazardowym.

Jaki bukmacher z bonusem na piłkę nożną?

Idealny bonus na mecz piłki nożnej zależy od tego jak chcesz obstawiać? Jeżeli chcesz bez żadnego ryzyka spróbować jakiś ryzykowny zakład bukmacherski i jednocześnie nie ryzykować przegrania pieniędzy to idealnym wyborem będzie freebet LV BET lub bonus + freebet w Fortuna.

Ciekawą opcją jest też STS oferujący podwójny bonus 1000zł + 20zł. Zbliżoną ofertę do STS wprowadził inny polski bukmacher Betfan u którego zyskać w bonusie można 3000 zł. Jeżeli natomiast głównym kryterium wyboru bukmachera jest legalność w Polsce to proponujemy bukmachera Fortuna.

Bonusy od depozytu, freebety, cashback’i na zakłady bukmacherskie dla typerów z Polski

Bukmacher% wpłatyDarmoweRodzajObrótKursOpisOdbierz
100% bonus aż 2350 PLN w forBET!100%2350 złbonus6 razy3.00bonus forBETw forBET
100% bonus aż 550 PLN w Superbet!100%50 + 500złbonus4 razy1.80bonus Superbetw Superbet
Bonus powitalny w Betclic100%550 złbonus6 razy2.00bonus Betclicw Betclic
100% bonus aż 3000 PLN w Betfan!100%3000 złbonus4 razy2.00bonus Betfanw Betfan
Bukmacher Fortuna100%2000zł+210zł+20złbonus4 razy1.60bonus Fortunaw Fortuna
100% bonus aż 1200 PLN w STS!100%1259 złbonus4 razy2.00bonus STSw STS
eTOTO bonus 1020zł200%200 złbonus6 razy2.00bonus eTOTOw eTOTO
Bonus powitalny w PZBUK100%520 złbonus1.40bonus PZBUKw PZBUK
Bonus powitalny w TOTALbet100%5000 złbonus6 razy2.00bonus TOTALbetw TOTALbet
bonus aż 1000 PLN w LV BET1000 złbonus4 razy2.50bonus LV BETw LV BET


Bonusy od depozytu, freebety na zakłady bukmacherskie dla typerów z poza Polski

Niektóre firmy bukmacherskie nie chcą dawać bonusów startowych osób z państw podejrzanych o wyłudzanie bonusów (kilkukrotne rejestracje na tatę, mamę, babcię etc…), niestety Polska jest na takiej liście. Poniżej przedstawiamy listę bonusów i promocji bukmacherskich dostępnych dla graczy mających adres zamieszkania poza terytorium Rzeczpospolitej Polskiej a więc nie dotyczy ich ten limit. Przed odebraniem bonusu należy sprawdzić szczegóły promocji i sprawdzić czy Twoje państwo kwalifikuje się do tego bonusu.

Bonus, freebet, obrót, kurs – o co chodzi?

Bonus od wpłaty

Bonus od wpłaty polega na tym, że bukmacher dodaje do Twojego pierwszego depozytu pewną dodatkową kwotę pieniędzy. Na przykład wpłacasz 500 PLN, jeżeli bonus od wpłaty wynosi 100% to otrzymujesz darmowe 500 PLN i na Twoim koncie pojawi się łącznie 1000 PLN.

W zależności od regulaminu promocji bonus od wpłaty może być dopisany na konto gracza zaraz po depozycie (np. w Totolotek) lub dopiero obstawieniu zakładu (np. w forBET najpierw musisz obstawić za 200 PLN a dopiero następnie otrzymasz bonus), w STS do niedawna musiałeś wypełnić cały obrót zanim bonus zostanie uwolniony.

Zakład bez ryzyka/freebet/cashback

Freebet, czyli darmowy zakład nazywany również zakładem bez ryzyka lub cashback’iem to możliwość obstawienia jednego zakładu bukmacherskiego bez ryzyka przegranej.

Freebety można podzielić na kilka typów:

  1. Klasyczny freebet – wpłacasz, obstawiasz i bez względu na wynik typu otrzymujesz darmowy zakład.
  2. Zakład bez ryzyka – wpłacasz, obstawiasz i otrzymujesz darmowy zakład tylko gdy typ był przegrany.
  3. Cashback – wpłacasz, obstawiasz i jeżeli typ był przegrany to otrzymujesz z powrotem postawione pieniądze.

W przypadku klasycznego freebet’a jeżeli zakład okaże się przegrany nie tracisz nic… po prostu wykorzystałeś freebeta, jeżeli zakład będzie wygrany to otrzymasz zwycięskie pieniądze bez kwoty zakładu. Czyli np. obstawiasz freebet’a 25 EUR na zakład o kursie 3.25 to: 3.25 * 25 = 81,25 – 25 = 56,25 EUR – o tyle dokładnie się wzbogacisz.

Freebety zazwyczaj dodawane są dopiero po wpłacie na konto gracza i pierwszym zakładzie, właśnie tyle ile będzie wynosił Twój pierwszy zakład, taki freebet otrzymasz. Czyli, jeżeli w dostępny jest freebet 25 EUR to wpłacasz co najmniej 25 EUR, obstawiasz pierwszy zakład za 25 PLN i bez względu na to czy wygrałeś czy przegrałeś otrzymujesz bonusowy freebet.

Aby zakwalifikować się do freebeta należy obstawić zakład o pewnym, minimalnym kursie, kurs ten prezentowany jest w tabeli w polu „kurs”. Zazwyczaj freebet nie podlega obrotowi, jest po prostu dopisywana do konta gracza i można ją wypłacić, aczkolwiek zdarzają się wyjątki np. Fortuna żąda 4 krotnego obrotu.

Wymagany obrót i kurs

Zazwyczaj spotykany jedynie w bonusach od wpłaty, jest to liczba razy, które trzeba obstawić bonusową kwotę zanim będzie można ją wypłacić. Jeżeli dostałeś bonus 100 PLN a wymagany obrót to 6 razy, to oznacza, że musisz łączne postawić za 600 PLN zanim zlecisz wypłatę.

Wymagany obrót zawsze powiązany jest z kursem minimalnym, pewniaki po 1.10 nie wliczają się do obroty, zazwyczaj minimalny kurs to 1.70-2.00 i tylko typy o tym kursie (single lub akumulatory) liczą się do obrotu.

Czytaj regulaminy i zasady promocji, bonusów firm bukmacherskich!

W serwisie Darmowa Kasa staramy dostarczać Wam jak najwięcej ważnych informacji dotyczących aktualnych bonusów i promocji bukmacherskich dostępnych u bukmacherów internetowych. Niestety może się zdarzyć, że nie zaprezentujemy na naszych stronach informacji, która akurat Tobie jest potrzebna, więc gorąco zachęcamy do każdorazowego przeczytania regulaminu promocji przed rejestracją i depozytem u bukmachera, znajomość zasad odbierania i obrotu bonusu bukmacherskiego jest niezbędna w przypadku gdy zależy Ci na darmowej kasie.

Bukmacherzy nie dla Polaków

Po zmianach w ustawie hazardowej prowadzonych 1 kwietnia 2017 roku kilku czołowych bukmacherów wycofało się z polskiego rynku.
Bukmacherzy ci dostępni są jedynie dla polaków posiadających adres zamieszkania poza Polską.

Najlepszy bonus od depozytu posiada bukmacher Totolotek – wysoka kwota 1000 zł, jedynie 6-krotny obrót kwotą bonus+depozyt po niskim kursie minimalnym 2.00. W Totolotek warto założyć konto nie tylko dla bonusu powitalnego ale po prostu do obstawiania gdyż bukmacher ten ma świetną ofertę zakładów, wysokie kursy.
Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103