Nancy – PSG

W dziesiątej kolejce francuskiej Ligue 1 ostatnia drużyna w tabeli Nancy gościć będzie lidera tabeli Paris Saint Germain.

Paris Saint Germain w ostatniej kolejce w której pokonało Reims 1:0 wyprzedziło Olympique Marsylię, która przegrała z Troyes 0:1 i zajmuje pierwszą lokatę w tabeli. W dziewięciu kolejkach cztery remisy i pięć zwycięstw to solidny wynik. PSG nadal pozostaje niepokonane w lidze. Tym zaszczytem obok PSG może pochwalić się jedynie Bordeaux.

Nancy z jednym zwycięstwem, dwoma remisami i sześcioma porażkami jest czerwoną latarnią ligi francuskiej i zajmuje ostatnie miejsce z dorobkiem zaledwie pięciu oczek. W tym pojedynku nie może paść inny wynik niż zwycięstwo gości biorąc pod uwagę formę i aspiracje obydwu zespołów. Patrząc jednak na ostatnie pięć bezpośrednich spotkań między tymi zespołami w których Nancy odniosło trzy wygrane oraz padły dwa remisy nie można uznać gości za faworytów. Liczy się jednak dzisiejsza dyspozycja.

Zobacz dokładny typ na mecz Nancy – PSG eksperta portalu Darmowa Kasa.

Nancy – PSG

Liga francuska, Typy bukmacherskie

Nancy – PSG typy bukmacherskie

  • Typer: Biedas
  • Zdarzenie: Nancy - PSG (Liga francuska)
  • Data zdarzenia: 27 października 2012 20:00
  • Typ: 2
  • Bukmacher: Milenium
  • Kurs: 1,53
  • Stawka: 5/10

Nancy – PSG


Warning: Undefined variable $betCategory in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/single.php on line 231

Warning: Attempt to read property "name" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/single.php on line 231

Warning: Undefined variable $betCategory in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/single.php on line 234

Warning: Attempt to read property "name" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/single.php on line 234

Warning: Undefined variable $betCategory in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/single.php on line 237

Warning: Attempt to read property "name" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/single.php on line 237

Gdzie najlepiej obstawić Nancy - PSG ?

W internecie dostępnych jest wielu bukmacherów, jednak tych godnych polecenia jest na prawdę niewielu. Dobry bukmacher powinien posiadać nieposzlakowaną opinię, wysokie kursy, szeroką ofertę zakładów oraz atrakcyjny bonus startowy. Wszystkie te cechy posiadają polecani przez nas bukmacherzy:Fortuna, eTOTO, Beetfan, TOTALbet.O tych, oraz innych bukmacherach możesz przeczytać w naszym serwisie.

Spodobał Ci się ten typ? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Skuteczne obstawianie zakładów bukmacherskich nie jest takie proste jakie wydaje się wielu początkującym typerom. Aby zarabiać pieniądze na obstawianiu typów zakładów sportowych musisz grać najlepsze typy bukmacherskie po wysokich kursach u sprawdzonych bukmacherów.

W typowaniu zakładów liczy się nie tylko znajomość dyscypliny sportowej ale również znajomość aktualnej sytuacji w zespole oraz aktualnej sytuacji ligowej, turniejowej. Sportowi eksperci portalu darmowa-kasa.pl publikują starannie wyselekcjonowane, darmowe profesjonalne typy na piłkę nożną, tenis, siatkówkę, boks oraz wiele innych dyscyplin.

Obstawiaj typy bukmacherskie doświadczonych ekspertów sportowych portalu darmowa-kasa.pl i zyskaj przewagę nad bukmacherami! Dzięki naszym typom zakłady bukmacherskie online przyniosą Ci oczekiwane zyski!