Nowa strona i aplikacja ETOTO. Otrzymaj darmowe 10 PLN na zakład!

Nowa strona i aplikacja ETOTO. Otrzymaj darmowe 10 PLN na zakład!

Legalny bukmacher ETOTO odświeżył swoją główną stronę oraz aplikację mobilną. Gracz, który ma zarejestrowane konto otrzyma na zakład 10 złotych, aby przetestować nowe funkcje. 

Nowa strona ETOTO

Bukmacher ETOTO postanowił odświeżyć swoją stronę i wprowadzić kilka innowacji, które uprzyjemnią graczom korzystanie z oferty zakładów bukmacherskich. Przede wszystkim odświeżono interfejs strony, który od teraz jest przejrzysty i łatwiej znaleźć potrzebne rzeczy. Na stronie głównej pojawiła się większa ilość zakładów (bez szukania) oraz ułatwiono obstawienie akumulatorów. Poprawiono również historię zakładów, wielu graczu narzekało na ten defekt. Bukmacher wysłuchał opinii swoich użytkowników i wprowadził niezbędne poprawki do swojego systemu.

Tuż po wprowadzeniu gracze narzekali jednak na sporo błędów, występowały problemy z zalogowaniem się na konto oraz z samego działania serwisu. Bukmacher ciągle prowadzi prace konserwacyjne na stronie, ale już niedługo wszystko powinno działać zgodnie z planem.

Odświeżona aplikacja ETOTO

Małego odświeżenia doczekała się również aplikacja mobilna na systemy Android. Bukmacher zapowiedział, że już niedługo również użytkownicy iOS będą mogli liczyć na nową odsłonę aplikacji. Od teraz aplikacja jest zdecydowanie szybsza i stabilniejsza od swojej poprzedniej wersji. Dzięki aplikacji można w wygodny sposób (przy pomocy odcisku palca) zalogować się na swoje konto, skorzystać z promocji oraz bonusów dedykowanych wyłącznie dla posiadaczy aplikacji, realizować szybkie wpłaty oraz wypłaty oraz korzystać z szerokiego wachlarza kursów, który jest taki sam jak na komputerowej odsłonie serwisu.

Jak otrzymać darmowe 10 PLN u bukmachera ETOTO?

Jeśli do 14 grudnia gracz dokonał co najmniej jednej wpłaty oraz ma aktywne konto, może wziąć udział w promocji i skorzystać z opcji darmowego zakładu. Aby otrzymać darmowe 10 złotych na przetestowanie nowych funkcji trzeba zalogować się na swoje konto i wybrać jakiekolwiek zdarzenie do kuponu. Następnie wybrać opcję freebetu na kuponie jako formę zapłaty i gotowe. Darmowego zakładu można użyć do 19.12.2020 r.

eTOTO zakłady bukmacherskie, Legalni bukmacherzy

, , , , ,

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:

słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.