Nowe opcje zakładów w Fortunie

Oferta zakładów piłkarskich na stronie bukmachera Fortuna stoi na bardzo dobrym poziomie i już teraz jest jedną z najlepszych tego typu ofert proponowanych przez legalnych bukmacherów w Polsce. 

Fortuna postanowiła jednak pójść o krok dalej i dokłada nowe opcje do swojej oferty zakładów na topowe ligi piłkarskie. Jakie? Przekonajmy się. 

Spis treści

Znakomita oferta zakładów piłkarskich na stronie bukmachera Fortuna

Jeśli idzie o ofertę zakładów piłkarskich to serwis Fortuna nie ma w Polsce wielu konkurentów i proponuje swoim klientom jedną z najbogatszych ofert. 

Typerzy posiadający konto gracza w tym serwisie dostają do ręki kursy na mnóstwo lig, od topowych rozgrywek piłkarskich po zakłady na egzotyczne ligi z najdalszych zakątków świata.

Nowe opcje na liczbę goli w zakładach piłkarskich

Tradycyjna oferta zakładów piłkarskich dotyczących liczby goli przewiduje następujące linie – 0,5, 1,5, 2,5, 3, 5, itd., itd. Od teraz klienci Fortuny mają również możliwość obstawienia linii Ponad 1, Ponad 2, itd. Co to oznacza? To szalenie proste. 

Weźmy przykładowy zakład Ponad 1 gol w meczu. Jeśli spotkanie zakończy się remisem bezbramkowym, wówczas kupon jest przegrany. W przypadku dokładnie jednej bramki w meczu zakład zostanie rozliczony po kursie 1.00, zaś gracz otrzyma zwrot stawki. Jeśli w meczu padnie 2 lub więcej goli wówczas kupon jest zwycięski.

Takie opcje zakładów nie są dostępne póki co dla wszystkich rynków piłkarskich, lecz tylko do wybranych rozgrywek (np. Liga Mistrzów, Liga Europy, Ekstraklasa, Bundesliga, Serie A, La Liga, Premier League, Ligue 1 oraz reprezentacyjne mecze międzypaństwowe).

Nowe opcje handicapów w zakładach piłkarskich Fortuny

Niespodzianka czeka również na klientów Fortuny, których specjalnością są handicapy w zakładach piłkarskich. Od teraz mogą oni obstawiać nie tylko linie -1,5, -2,5, itd., ale również -1, -2, itd. Jak są rozliczane takie zakłady? Już spieszymy z wyjaśnieniami. 

Jeśli gracz obstawi wygraną zespołu X z handicapem -1, to aby kupon był zwycięski jego drużyna musi wygrać różnicą dwóch lub więcej goli (np. 2:0, 3:0, itd.) Jeśli zespół X wygra mecz różnicą dokładnie jednego gola (np. 2:1) wówczas bukmacher rozliczy taki kupon po kursie 1.00, zaś gracz otrzyma zwrot całości postawionej stawki. Każdy inny wynik oznacza, że kupon jest przegrany.

Wymienione wyżej opcje zakładów nie obowiązują do wszystkich rozgrywek piłkarskich, lecz dotyczą jedynie wybranych lig, o których wspominaliśmy nieco wcześniej.

Fortuna zakłady bukmacherskie, Legalni bukmacherzy

, , , , ,

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.