Obstawiaj i oglądaj play-off NBA w STS

Lada moment rozpocznie się runda play-off w najlepszej koszykarskiej lidze świata, czyli amerykańskiej NBA. Mnóstwo atrakcji z tej okazji przygotował dla swoich klientów STS.

Każdy gracz, który posiada aktywne konto u tego legalnego bukmachera otrzyma dostęp nie tylko do bogatej oferty zakładów, ale również obejrzy wszystkie mecze na żywo w livestreamach.

Spis treści

Startuje runda play-off w NBA

W sobotę 21 maja rozpocznie się faza play-off tegorocznego sezonu w NBA. Zarówno na wschodzie, jak i na zachodzie nie brakuje ciekawych par, dlatego na brak emocji nie powinniśmy narzekać od pierwszych dni zmagań. 

Szczególne powody do radości mają typerzy posiadający aktywne konto gracza na stronie legalnego bukmachera STS. Każdy z nich otrzymuje bowiem dostęp do bardzo bogatej oferty zakładów, mnóstwa opcji i rynków zakładów, a także konkurencyjnych kursów, dzięki którym ich wygrane na kuponach NBA będą jeszcze wyższe.

Wszystkie mecze play-off NBA na żywo w livestreamach STS

Mało tego! Każdy gracz posiadający aktywne konto w STS może obejrzeć wszystkie mecze finałowej rundy NBA w livestreamach STS. Transmisje są całkowicie darmowe, zaś dostęp do nich otrzymuje każdy aktywny klient bukmachera STS. 

Transmisje meczów można oglądać zarówno na tradycyjnej wersji strony, jak również za pomocą aplikacji mobilnej bukmachera STS. Serwis umożliwia także oglądanie dwóch meczów jednocześnie! Jedno spotkanie (np. tenis) możecie odpalić na ekranie komputera, zaś drugie (np. NBA) możecie obejrzeć na smartfonie lub tablecie!

Dołącz do STS i obstawiaj NBA bez ryzyka

Bukmacher STS należy do tego grona bukmacherów, u których konto gracza powinien posiadać się każdy szanujący się kibic NBA. Nie tylko za sprawą bogatej oferty zakładów i mnóstwa transmisji w livestreamach, ale i z powodu atrakcyjnego pakietu promocji na start.

Każdy bowiem gracz, który w trakcie dokonywania rejestracji nowego konta wpisze nasz specjalny STS kod promocyjny o treści SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza otrzyma aż trzy bonusy na start.

  • STS bonus 100% od pierwszego depozytu 1200 zł
  • Zakład bez ryzyka 230 zł
  • Freebet bonus bez depozytu 29 zł

Z takim pakietem bonusów na start obstawianie fazy play-off NBA u bukmachera STS będzie prawdziwą przyjemnością.

STS zakłady bukmacherskie

, , ,

Spodobał Ci się zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103