Obstawiaj topowe ligi bez podatku w Betfan

Promocja od legalnego bukmachera Betfan dla wszystkich fanów piłki nożnej. Zaloguj się na swoje konto gracza i obstawiaj najlepsze ligi piłkarskie bez podatku. 

Promocja obowiązuje tylko w ten weekend, zaś do każdego kuponu zostanie doliczony bonus 14%. Sprawdź regulamin bonusu i ciesz się darmowymi środkami. 

Spis treści

Koniec zmagań w topowych ligach piłkarskich

Powoli końca dobiegają zmagania we większości topowych europejskich lig piłkarskich. W ten weekend poznamy ostateczne rozstrzygnięcia m.in. w Hiszpanii, Anglii oraz we Włoszech. Rzecz jasna wszystkie te wydarzenia możecie obstawić w Betfan.

Na stronie tego legalnego bukmachera czeka na Was nie tylko bogata oferta zakładów i bardzo solidne kursy, ale i specjalna promocja, dzięki której Wasze wygrane na kuponach będą aż o 14% wyższe, niż na co dzień. Oto szczegóły bonusu Betfan.

Bonus 14% do każdego zwycięskiego kuponu od Betfan

Do promocji kwalifikują się zakłady dotyczące meczów we francuskiej Ligue 1, włoskiej Serie A, hiszpańskiej La Liga oraz angielskiej Premier League. Aby mieć szansę na darmowy bonus należy umieścić na kuponie min. 3 typy, zaś kurs min. żadnego z nich nie może być niższy od 1.20.

Jeśli tylko gracz spełni ww. warunki promocji, wówczas bukmacher Betfan weźmie podatek na siebie, a wygrana na kuponie będzie o 14% wyższa. Do promocji nie kwalifikują się zakłady długoterminowe.

Dołącz do Betfan i zgarnij bonus na start

Oczywiście na każdego gracza, który nie posiada jeszcze konta w Betfan i nigdy nie wpłacił depozytu w Betfan czeka atrakcyjny bonus na start. Wystarczy, że w trakcie rejestracji nowego konta wykorzysta od nasz specjalny Betfan kod promocyjny o treści SPRYCIARZ, a bukmacher podaruje mu dwa bonusy powitalne:

  • Cashback bonus Betfan 600 zł
  • Bonus100% od drugiego depozytu aż do 1000 zł

Te promocje dostępne są wyłącznie dla graczy, którzy wpiszą kod promocyjny Betfan o treści SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego. Po więcej informacji o tym bonusie należy odwiedzić stronę legalnego bukmachera Betfan.

Betfan zakłady bukmacherskie

, , ,

Spodobał Ci się zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103