Opcje płatnicze bukmachera Superbet

Opcje płatnicze bukmachera Superbet

Błyskawiczne i bezpieczne opcje płatnicze to jeden z najważniejszych atrybutów solidnego bukmachera internetowego. Dzięki nim gracz nie musi obawiać się niepotrzebnej zwłoki w transferze środków lub nawet utraty wpłaconego depozytu. 

Te kryteria doskonale spełnia Superbet, który respektuje popularne i cenione metody płatności, dzięki którym klienci tego legalnego bukmachera nie mają powodów do obaw o bezpieczeństwo własnych środków 

Mnóstwo opcji depozytu i wypłaty w Superbet

Klienci niektórych legalnych bukmacherów internetowych w naszym kraju narzekają, że ich serwis nie proponuje rozmaitych metod wpłacenia depozytu, a następnie wypłacenia wygranych środków.

Powodów do narzekań nie mają typerzy, którzy zdecydują się na rejestrację konta na stronie legalnego bukmachera Superbet. Ten serwis rodem z Rumunii odważnie i chętnie inwestuje w nowe technologie, co doskonale widać chociażby na przykładzie respektowanych opcji płatniczych.

Depozyt w Superbet – BLIK

BLIK to tylko jedna z dostępnych metod wpłacenia środków u bukmachera Superbet. Depozyt jest pozbawiony jakiejkolwiek prowizji, jego dolny limit to 1 zł, zaś górna granica depozytu nie istnieje.

Aby wpłacić środki tą metodą w Superbet należy kliknąć button WPŁATA, a następnie wybrać opcję BLIK i podać kwotę depozytu. Wystarczy potwierdzić kod BLIK i środki w mgnieniu oka znajdą się na koncie gracza w Superbet.

Opcje płatnicze Superbet – Przelewy24

Przelewy24 to kolejna bezpieczna i chętnie wybierana opcja płatnicza respektowana przez klientów bukmachera Superbet. Min. depozyt tą metodą to 1 zł, zaś górna granica wpłaty nie istnieje. W przypadku wypłat nie można zlecić transferu niższego od 5 zł, zaś górna granica wypłaty również nie została określona.

Aby dokonać wypłaty środków należy podać 26-cyfrowy numer rachunku bankowego pamiętając przy okazji, aby rozpoczynał się on od PL. Czas oczekiwania na wypłatę od Superbet nie powinien być dłuższy niż 15 minut.

Wpłać depozyt w Superbet z Tpay

Opcja Tpay to kolejna metoda płatnicza, umożliwiająca wpłacenie depozytu do Superbet (wypłata tą metodą nie jest możliwa. Min. depozyt to 1 zł, górna granica wpłaty nie istnieje.

Depozyt tą metodą do Superbet jest bajecznie prosty. Kliknij button WPŁATA w prawym górnym rogu na stronie bukmachera, wybierz Tpay z listy dostępnych opcji, podaj kwotę depozytu i… gotowe. Po kilkunastu sekundach środki będą na Twoim koncie gracza w Superbet.

Wpłaty i wypłaty w Superbet z kartą VISA

Karta płatnicza VISA to kolejna metoda wpłacenia depozytu i wypłaty środków respektowana przez bukmachera Superbet. Podczas wypłaty należy pamiętać, że jest ona możliwa jedynie na tą kartę, za pomocą której gracz wpłacił depozyt. 

Min. kwota depozytu i wypłaty środków to 1 zł, zaś górna granica w obu przypadkach nie istnieje. Szczególnie wygodne z punktu widzenia gracza są depozyty wpłacane w ten sposób, gdyż środki pojawiają się u bukmachera niemal natychmiast.

Opcje płatnicze Superbet – Skrill oraz Neteller

Zarówno depozyt, jak i wypłatę wygranych środków w Superbet można zlecić za pomocą popularnych portfeli internetowych. Dolna granica depozytu oraz wypłaty w Skrill/Neteller to zaledwie 1 zł, zaś górny limit nie istnieje. 

Czemu to tak popularna opcja płatnicza wśród typerów? Przede wszystkim Skrill oraz Neteller to najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa środków, a także gwarancja błyskawicznego transferu

Anonimowość dzięki Paysafecard

Przedpłacone karty Paysafecard to z kolei gwarancja sporej anonimowości gracza (oraz rzecz jasna maksymalne bezpieczeństwo środków).

Zarówno depozyt, jak i wypłatę możemy zlecić już od 1 zł, zaś górna granica nie istnieje. Kolejny plus Paysafecard to błyskawiczny transfer środków.

 

Superbet zakłady bukmacherskie

, , ,

Spodobał Ci się zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:

słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...