Pakiet powitalny Pudziana u bukmachera Betfan

Pakiet powitalny Pudziana u bukmachera Betfan

Już od pewnego czasu Mariusz Pudzianowski jest twarzą legalnego bukmachera Betfan. Teraz były strongman, a obecnie zawodnik MMA reklamuje nowy pakiet na start, dzięki któremu nowy klient otrzymuje łącznie 600 zł bez ryzyka, bonus 777 PLN oraz aż 15 darmowych zakładów.

To jeden z najlepszych bonusów na start w stawce legalnych, polskich bukmacherów. Nie mogło być inaczej, skoro nazwano go bonusem „Pudziana”. Całość została podzielona na trzy tury względem trzech pierwszych wpłat. Sprawdźmy, czy faktycznie pakiet powitalny tanio skóry nie sprzeda?

Spis treści

Pierwsza wpłata w Betfan

Już po pierwszej wypłacie nowy klient otrzymuje zakład bez ryzyka do 100 złotych, minimalna stawka kuponu wynosi 20 PLN, gdy gracz wygra, pieniądze zostają dodane na konto główne. „Mnożnik Pudziana” do 777 PLN aktywuje się przy minimalnej wpłacie 20 PLN. Gracz otrzymuje bonus o równowartości dokonanej wpłaty do maksymalnej wartości 777 PLN. Aby kwota została dopisana na konto główne, należy obrócić 5-krotnie bonusem z min. 3 zdarzeniami z min. kursem ogólnym 3.0. Do tego dochodzi również pięć darmowych zakładów na dział GRY, wartość pojedynczego zakładu wynosi 2 złote. Minimalny kurs kupony na GRY musi wynieść 2.50.

Druga wpłata w Betfan

Drugi etap bonusu aktywuje się wraz z drugą wpłatą do Betfan. Klient podobnie jak wcześniej otrzymuje bonus gry bez ryzyka do 200 złotych, jednak minimalna stawka zakładu po drugiej wpłacie wynosi 40 PLN. Znów aktywuje się „Mnożnik Pudziana”, również o wartości do 777 PLN. Z tą różnicą, że minimalna wpłata powinna wynosić 40 złotych. Gracz otrzymuje pięć darmowych zakładów na E-SPORT, o wartości 2 złote każdy. Minimalny kurs kupony na E-SPORT musi wynieść 3.50 i posiadać przynajmniej trzy zdarzenia.

Trzecia wpłata w Betfan

Trzecia i zarazem ostatnia wpłata do bukmachera Betfan przynosi identyczne benefity jak w dwóch pierwszych progach, jednak wartości są zdecydowanie najwyższe. Gracz otrzymuje 300 złotych bez ryzyka, jednak minimalna stawka po trzeciej wpłacie wynosi już 100 PLN. Bonus 777 PLN działa na podobnych zasadach jak wyżej, jednak przyznawany on jest przy minimalnej wpłacie wynoszącej 100 złotych . Gracz ponownie otrzymuje pięć darmowych zakładów, które może wykorzystać na wszystkie wydarzenia sportowe u bukmachera – wartość pojedynczego zakładu wynosi 2 PLN. Minimalny kurs kupony na SPORT musi wynieść 5.00 i posiadać przynajmniej trzy zdarzenia.

Podsumowanie

Trzeba przyznać, że to najbardziej złożony pakiet powitalny ze wszystkich, dostępnych u polskich bukmacherów. Bonusy wymagają pierwszych wpłat od gracza, jednak warto zauważyć, że wartości bonusów są bardzo dobre i przy ich dobrym wykorzystaniu można zarobić spore pieniądze. Interesujące są darmowe zakłady, to aż piętnaście szans na zdobycie dodatkowej kasy. Warto się zarejestrować i spróbować swoich sił.

Betfan zakłady bukmacherskie, Legalni bukmacherzy, Promocje bukmacherskie

, , ,

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.